PORADNIA PSYCHOLOGICZNA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY w SP ZZOZ w KOZIENICACH

  • 23.06.2021, 11:36
  • Albert Kopański
PORADNIA PSYCHOLOGICZNA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY w SP ZZOZ w KOZIENICACH…
Oficjalna informacja z kozienickieo szpitala.

 

Nawiązując do poprzednich informacji o sytuacji bieżącej w SP ZZOZ w Kozienicach zawiadamiamy, że w naszych strukturach rozpoczęła działalność Poradnia Psychologiczna dla dzieci i młodzieży. Dysponujemy doskonałą kadrą psychologów i psychoterapeutów z doświadczeniem w leczeniu zaburzeń psychologicznych u dzieci i młodzieży.

Poradnię Psychologiczną dla dzieci i młodzieży uruchomiliśmy wychodząc naprzeciw potrzebom zapewnienia pomocy w zakresie diagnostyki i terapii zaburzeń emocjonalnych dzieci i młodzieży. Czas izolacji spowodowanej pandemią był jedną z przyczyn zwiększenia się ilości problemów w sferze psychicznej dzieci i młodzieży.

Do Poradni Psychologicznej dla dzieci i młodzieży można zarejestrować się osobiście w rejestracji ogólnej do Zespołu Poradni Specjalistycznych lub pod nr telefonów:
48 67 97 242 lub 48 67 97 150. Obecnie przyjmujemy zgłoszenia, natomiast wizyty będą ustalane indywidualnie.
Zapraszamy.

Jednocześnie zachęcamy i zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 12 rok życia do zaszczepienia się przeciwko COVID-19 w Punkcie Szczepień Powszechnych w SP ZZOZ w Kozienicach, który pracuje:

 

  • od poniedziałku do piątku w godzinach – 730 – 1500.

 

Dodatkowo:

 

  • w każdą środę do godziny – 1800

  • oraz w soboty w godzinach – 1200 – 1600.

 

Na szczepienie do Punktu Szczepień Powszechnych w SP ZZOZ w Kozienicach można zapisać się osobiście oraz pod numerami telefonów: (48) 67 97 231 i (48) 67 97 157 w godzinach pracy Punktu Szczepień Powszechnych. Istnieje możliwość wyboru rodzaju szczepionki. Dysponujemy dużą ilością szczepionek typu PFIZER, można zaszczepić się również bez zapisywania, wystarczy przyjść do Punktu szczepień.

Informujemy, że w ramach Punktu szczepień dysponujemy zespołem wyjazdowym, który wykonuje procedurę szczepienia w miejscu zamieszkania pacjenta (dotyczy obłożnie chorych, nieopuszczających miejsca zamieszkania).

Przypominamy, że w SP ZZOZ w Kozienicach Punkt Szczepień Powszechnych przeciwko COVID-19 usytuowany jest w Pawilonie Zakaźnym – Zc (dawna Administracja), budynek parterowy.


 


 

Dyrekcja SP ZZOZ w Kozienicach

 

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe