Enea Kozienice Triathlon za nami

  • 24.08.2021, 10:13
  • Albert Kopański
Enea Kozienice Triathlon za nami
Blisko 200 osób wzięło udział w tegorocznym triathlonie Enea Kozienice Triathlon 2021. Enea Wytwarzanie była sponsorem tytularnym tego wydarzenia.

Triathlon to rodzaj wieloboju, będący kombinacją pływania, jazdy na rowerze i biegania. Od roku 2000 znajduje się wśród dyscyplin olimpijskich. Zmagania na dystansie olimpijskim są rozgrywane na dystansie 1,5 km/40 km/10 km. Na takim dystansie były też rozgrywane tegoroczne zawody w Kozienicach. Wzięło w nich udział 150 uczestników, w tym wielu utytułowanych sportowców, między innymi Sebastian Chmara i Anna Jesień. Uczestnikami było też kilkunastu pracowników Enei Wytwarzanie, w sztafetach oraz indywidualnie, kończąc sportowe zmagania na wysokim podium. Rywalizację prowadzono także w kategorii wiekowej 10-15 lat w aquathlonie – pływanie 150 metrów, bieg – 1 kilometr, gdzie wystartowało ponad 40 osób.

Eneę Wytwarzanie reprezentował podczas tego wydarzenia Marcin Łukasiewicz, Wiceprezes ds. pracowniczych Enei Wytwarzanie. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, towarzyszyły jej pozytywne, sportowe emocje, wszyscy zgodnie uznali ją za bardzo udaną.

Enea Wytwarzanie już kolejny raz była sponsorem tytularnym triathlonu Enea Kozienice Triathlon 2021. Organizatorem był Jerzy Górski – legenda polskiego triathlonu, a współorganizatorami wydarzenia Gmina Kozienice wraz z Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu.

Albert Kopański

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe