Dzień Energetyka 2021 - Moc energii i atrakcji

  • 26.08.2021, 17:39 (aktualizacja 26.08.2021, 17:42)
  • Albert Kopański
Dzień Energetyka 2021 - Moc energii i atrakcji
Sławomir oraz Szymon Wydra & Carpe Diem będą głównymi gwiazdami imprezy Dzień Energetyka – Pożegnanie Lata 2021 w Kozienicach. Na scenie zaprezentują się także zespoły Skaner i Szafa Gra, a dla dzieci powstanie Miasteczko Zabaw.

Organizowany tradycyjnie przez Eneę Wytwarzanie i Gminę Kozienice Dzień Energetyka – Pożegnanie Lata odbędzie się w tym roku 4 września na terenie Ośrodka Rekreacji i Turystyki KCRiS przy ul. Bohaterów Studzianek 30. Jak zwykle przygotowywanych jest mnóstwo atrakcji dla dzieci - bezpłatna i czynna od godziny 10 do 14 strefa zabaw z konkursami i animacjami. Spotkać tam będzie można również stoiska policji i straży pożarnej, na których poprzez dobrą zabawę promowane będzie bezpieczeństwo.

 

Występy artystyczne na scenie amfiteatru rozpoczną się już od godziny 16. Jako pierwszy pojawi się zespół coverowy Szafa Gra. Artyści wchodzący w skład tej grupy maja za sobą duży dorobek teatralno-estradowy, swoją karierę zaczynali w musicalu „Metro”, brali udział w spektaklach Teatru Studio Buffo, a także Teatru Roma. Repertuar „Szafy” to znane piosenki w ciekawych i zaskakujących interpretacjach – piosenki znane, odkryte na nowo, wykonywane z dawką humoru i przymrużeniem oka. Kolejnym zespołem, jaki pojawi się na scenie będzie Skaner – polska grupa muzyczna nurtu disco-polo. Na swoim koncie zespół ma 10 albumów, liczne przeboje i wiele nagród. Tego dnia publiczność będzie mogła obejrzeć także koncert Szymona Wydry i Carpe Diem, którego lider jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów naszej sceny muzycznej. Zespół zdobył najważniejsze nagrody przemysłu muzycznego, a do jego największych hitów należą: „Życie jak poemat”, „Teraz wiem – carpe diem”, „Bezczas”, „Gdzie jesteś dziś”, „Pozwól mi lepszym być”. Jako ostatni na scenie zaśpiewa Sławomir – twórca takich hitów jak „Megiera” czy „Miłość w Zakopanem”, artysta nie tylko dobrze śpiewający, ale też świetnie bawiący ludzi. W Kozienicach Sławomir wystąpi z zespołem, w skład którego wchodzą zawodowi muzycy z Warszawy.

 

Scena główna stanie się także miejscem składania podziękowań pracownikom energetyki, jak równie wręczania odznaczeń „Zasłużony dla Grupy Kapitałowej Enea”.

 

Na zakończenie wydarzania odbędzie się pokaz laserowy i pokaz sztucznych ogni.

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wejście na amfiteatr możliwe będzie na podstawie wydawanych opasek. Obowiązywać będą również aktualne zasady obostrzeń sanitarnych.

 


 

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe