TWÓJ GŁOS JEST DLA NAS BARDZO WAŻNY!

  • 02.09.2021, 12:26 (aktualizacja 02.09.2021, 12:34)
  • Albert Kopański
TWÓJ GŁOS JEST DLA NAS BARDZO WAŻNY!
Zagłosuj na Finalistę Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w” - w ramach konkursu do finału zakwalifikowano inwestycję Gminy Kozienice pn. „Modernizacja Skweru położonego u zbiegu ulic Głowaczowskiej i Sportowej w Kozienicach”!

Mieszkasz w Kozienicach lub okolicy?

Czujesz, że to jest Twoje miejsce na ziemi?

A może łączą Cię z tym miastem miłe wspomnienia?


 

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to znak, że TWÓJ GŁOS JEST DLA NAS BARDZO WAŻNY!

Weź czynny udział w promocji naszego miasta i zagłosuj na Finalistę Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXIw”.

W ramach konkursu do finału zakwalifikowano inwestycję Gminy Kozienice pn. „Modernizacja Skweru położonego u zbiegu ulic Głowaczowskiej i Sportowej w Kozienicach”.

Nazwa brzmi tajemniczo? Mowa o tzw. „skwerku przy samolocie”, położonym w rejonie Osiedla Energetyk, który po modernizacji został wzbogacony m.in. o tężnię solankową i fontannę.

Jeśli jesteś ciekawy rozstrzygnięcia konkursu, wejdź na stronę:

https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/editions/2262/plebiscite/stage-2?field_city_value=kozienice&title=

i skorzystaj z szansy na zdobycie zaproszenia na Galę Finałową, która odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie w 2022 roku (jest to jedna z nagród przewidzianych dla osób głosujących w plebiscycie).

Głosowanie trwa do dnia 22 września 2021 roku.

Regulamin głosowania internetowego jest dostępny pod linkiem:

https://www.modernizacjaroku.org.pl/sites/default/files/attachments/2021/REGULAMIN%20G%C5%81OSOWANIA%20INTERNETOWEGO%20XXV%20Edycja-Fina%C5%82.pdf

 


 

 

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe