Aktualizacja informacji o bieżącej sytuacji w SP ZZOZ w Kozienicach

  • 03.09.2021, 12:22 (aktualizacja 03.09.2021, 12:26)
  • Albert Kopański
Aktualizacja informacji o bieżącej sytuacji w SP ZZOZ w Kozienicach
...czyli kolejne oficjalne informacje z kozienickiego szpitala.

Nawiązując do wcześniejszych informacji o bieżącej sytuacji w SP ZZOZ w Kozienicach, informujemy, że obecnie przy zachowaniu środków ostrożności, realizujemy świadczenia medyczne we wszystkich oddziałach szpitalnych w pełnym zakresie za wyjątkiem Oddziału Neurologicznego, który z dniem 01 września 2021 roku nie przyjmuje pacjentów. Świadczenia medyczne z zakresu neurologii są zabezpieczone przez Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o. o. w Radomiu, ul. Aleksandrowicza 5. Niestety, jesteśmy zmuszeni z dniem 12 września 2021 roku wstrzymać działalność Oddziału Neurologii, ponieważ pomimo podjęcia szeregu działań zmierzających do pozyskania nowych pracowników, nie udało się pozyskać lekarzy specjalistów z zakresu neurologii.

Przypominamy, że z dniem 16 sierpnia 2021 roku przyjmujemy pacjentów do Oddziału Urologii, który działa w pełnym zakresie, w lepszym nowym standardzie. Wykonujemy dużo nowoczesnych zabiegów operacyjnych. Zapraszamy.

Jak już wcześniej informowaliśmy, z dniem 27 sierpnia 2021 roku wznowiliśmy działalność Oddziału Ginekologiczno – Położniczego, Traktu Porodowego oraz Oddziału Neonatologicznego. Serdecznie zapraszamy. Zapewniamy doskonałe warunki pobytu
i leczenia zarówno dla kobiet rodzących jak i nowonarodzonych dzieci.

Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna (Poradnie, Pracownie Specjalistyczne)
oraz Podstawowa Opieka Zdrowotna udzielają świadczeń zdrowotnych wszystkim zgłaszającym się pacjentom.

Przypominamy, że w SP ZZOZ w Kozienicach działa Poradnia Psychologiczna dla dzieci i młodzieży. Dysponujemy doskonałą kadrą psychologów i psychoterapeutów
z doświadczeniem w leczeniu zaburzeń psychologicznych u dzieci i młodzieży. Do Poradni Psychologicznej dla dzieci i młodzieży można zarejestrować się osobiście w rejestracji ogólnej do Zespołu Poradni Specjalistycznych lub pod nr telefonów: 48 67 97 242
lub 48 67 97 150.
Zapraszamy.

W Laboratorium Analitycznym Centralnym oraz Pracowni Radiologii i USG wykonujemy badania diagnostyczne w pełnym zakresie. Na stronie internetowej www.szpitalkozienice.pl dostępny jest cennik badań z zakresu diagnostyki radiologicznej oraz laboratoryjnej dla osób nieuprawnionych/niekorzystających ze świadczeń medycznych finansowanych ze środków publicznych.

Zapraszamy wszystkich chętnych, również młodzież od 12 roku życia, do zaszczepienia się przeciwko COVID-19 w naszym Punkcie Szczepień Powszechnych. Informację o szczepieniu można uzyskać osobiscie w punkcie szczepień oraz pod numerami telefonów: (48) 67 97 231 i (48) 67 97 157 w godzinach pracy Punktu Szczepień Powszechnych.


 

Dyrekcja SP ZZOZ w Kozienicach

 

Albert Kopański

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe