II Festyn Hospicyjny z Eneą już za nami

  • 20.09.2021, 17:16
  • Tygodnik OKO
II Festyn Hospicyjny z Eneą już za nami
19 września na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kozienicach odbył się II Festyn Hospicyjny z Eneą. Organizatorem festynu było Hospicjum imienia Sługi Bożej Matki Kazimiery Gruszczyńskiej oraz Gmina Kozienice, Enea Wytwarzanie była natomiast głównym partnerem wydarzenia.

Festyn rozpoczął się już o godzinie 13:00, a podczas oficjalnego otwarcia poza przedstawicielami organizatora obecny był Marcin Łukasiewicz, wiceprezes ds. pracowniczych Enei Wytwarzanie, który powiedział Mam nadzieję, że mimo niesprzyjającej aury impreza się uda, a także, że państwa gorące serca zasilą skrzynkę i skarbonkę hospicjum. Na to liczą wszyscy, w tym oczywiście także ja i ksiądz Tomasz. Enea Wytwarzanie zawsze wspierała inicjatywy lokalne. Życzę wszystkim udanej zabawy i zachęcam do brania udziału w licytacjach.

 

Marcin Łukasiewicz dokonał również symbolicznego przekazania samochodu na rzecz kozienickiego hospicjum, który niewątpliwie ułatwi działalność jednostki.

 

Podczas festynu zorganizowany został szereg licytacji, przeprowadzona została „aukcja rzeczy cennych i niezbędnych”, kiermasz rękodzieła i sztuki ludowej oraz loteria fantowa. Cały dochód z festynu przeznaczony zostanie na budowę hospicjum.

Podczas festynu nie zabrakło pysznych potraw w wykonaniu kół gospodyń wiejskich z terenu powiatu kozienickiego. Ciekawe stoiska miało wiele jednostek, gdzie można było dowiedzieć się czegoś ciekawego z zakresu zdrowia, a także zabawić się i dowiedzieć czegoś interesującego.

 

Podczas części artystycznej wystąpił między innymi iluzjonista Piotr Denisiuk – finalista programu „Mam talent”. Pokazy koncertowe zapewniły zespoły Astar i Relaks, a także Anna Wasińska – laureatka Konkursu Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka.

 

To już druga edycja Festynu Hospicyjnego z Eneą, podczas której spółka nie jest obojętna na los potrzebujących, okazuje serce i niesie wsparcie.

 

 

 

Tygodnik OKO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe