Enea Wytwarzanie kolejny sezon dodaje energii drużynie Cerradu Enei Czarnych Radom!

  • 26.10.2021, 09:18
  • Albert Kopański
Enea Wytwarzanie kolejny sezon dodaje energii drużynie Cerradu Enei Czarnych…
Kolejny rok zawodnicy klubu siatkarskiego Cerrad Enea Czarni Radom mogą liczyć na zaangażowanie sponsora subtytularnego – Enei. To już czwarty rok z rzędu współpracy Enei Wytwarzanie z „Wojskowymi”. Siatkarze, ze wsparciem Enei Wytwarzanie, rozpoczęli na początku października zmagania w Plus Lidze w sezonie 2021/2022.

 

Pozytywna energia, która płynie od Enei pozwoliła Czarnym Radom ugruntować swoją pozycję w Plus Lidze i z powodzeniem rywalizować z najlepszymi drużynami Ligi Mistrzów Świata.

W ramach sponsoringu seniorów Cerradu Enei Czarnych Radom, Enea Wytwarzanie wspiera również grupy młodzieżowe w ramach projektu Grupy Enea o nazwie Enea Akademia Sportu.

W czasie pandemii koronawirusa, gdy sezon 2020/2021 był rozgrywany bez udziału publiczności, Cerrad Enea Czarni Radom również mogli liczyć na swojego sponsora. Pomimo trudnego sezonu obydwie strony bardzo dobrze oceniają dotychczasową współpracę.

Podczas ostatnich trzech lat współpracy siatkarze drużyny Cerradu Enei Czarnych Radom udowodnili wielokrotnie, że ich wysoki poziom sportowy zasługuje na nasze wsparcie. Kontynuując współpracę z klubem doceniamy osiągnięcia zawodników, ich wysiłek i wolę walki, a także energię kibiców. Cieszymy się, że nasze wsparcie przyczynia się do sukcesów Cerradu Enei Czarnych Radom i z radością czekamy na kolejne mecze i zwycięstwa drużyny „Wojskowych” w Plus Lidze. Jest to niewątpliwie kolejna, udana inwestycja, promująca świetną drużynę siatkarską z regionu radomskiego. Aktywność i odpowiedzialność społeczna naszej firmy jest na tym polu szczególnie ważnapowiedział Jan Mazurkiewicz, wiceprezes Enei Wytwarzanie ds. korporacyjnych.

Każda inwestycja w radomski sport to dla nas ogromny powód do radości. Ta wieloletnia już współpraca przekłada się na bardzo dobre wyniki sportowe drużyny, integrację lokalnej, sportowej społeczności. Jest również świetnym potwierdzeniem społecznej odpowiedzialności biznesu Enei Wytwarzanie. Bardzo się cieszę, że jestem świadkiem tak ważnego wydarzenia już kolejny rokpowiedział Marek Suski, Przewodniczący Sejmowej Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych.

Z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość, że Zarząd Enei Wytwarzanie po raz kolejny zrealizował obietnicę o kontynuowaniu współpracy z naszym klubem. Tak potężny sponsor jakim jest Enea Wytwarzanie daje nam stabilizację w funkcjonowaniu Klubu i stwarza większe możliwości rozwoju oraz budowania lepszej drużyny. Mając na uwadze trwające obchody 100-lecia Klubu taki strategiczny sponsor jakim jest Enea jest dla nas wręcz bezcenny. Jestem przekonany, że z takim partnerem nasza drużyna zyska jeszcze więcej energii w Lidze Mistrzów Świata!powiedział Wojciech Stępień, Prezes WKS Czarni Radom.

Albert Kopański

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe