Spotkanie informacyjne na temat połączenia kolejowego Kozienice - Warszawa

  • 26.10.2021, 19:20
  • Albert Kopański
Spotkanie informacyjne na temat połączenia kolejowego Kozienice - Warszawa Fot. Andrzej Otrębski, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported
Uprzejmie informujemy, iż w ramach prac nad Studium Planistyczno-Prognostycznym w ramach II etapu naboru do Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej – Kolej + do 2028 roku dla projektu pn. SPP dla nowego połączenia kolejowego Kozienice – Warszawa., realizowanego przez Spółkę BBF Sp. z o.o. na zlecenie Gminy Kozienice planowane jest spotkanie informacyjne z mieszkańcami gmin powiatów kozienickiego, Gminy Grabów nad Pilicą, Gminy Głowaczów.

Konsultacje w formie online odbędą się w czwartek 04 listopada 2021 r. o godzinie 16.30. Aby wziąć udział w konsultacjach, wystarczy przesłać informację o chęci uczestnictwa na adres mailowy [email protected] do 3 listopada 2021 (środa).

Link do telekonferencji zostanie przesłany osobom w dniu 3 listopada (środa) wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi projektu.

Celem spotkania informacyjnego jest zebranie opinii, uwag oraz sugestii od mieszkańców dotyczących proponowanego nowego połączenia Kozienice– Warszawa.

 

 

 

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe