20 lat Tygodnika OKO

  • 23.11.2021, 13:19 (aktualizacja 23.11.2021, 14:10)
  • Albert Kopański
20 lat Tygodnika OKO
W poniedziałkowy wieczór, 22 listopada, Kawiarnia Kulturalna w Kozienicach gościła wydarzenie dla nas wyjątkowe: 20-lecie Tygodnika OKO. W spotkaniu wzięli udział najwierniejsi czytelnicy oraz byli i obecni pracownicy i współpracownicy naszej redakcji

Z grona byłych współpracowników zaszczycili nas swoją obecnością: Dariusz Szewc, który zaprezentował imponujący objętością zbiór tekstów publikowanych przez siebie na łamach OKA pod szyldem Lewym Okiem, były sekretarz i redaktor naczelny Mateusz Pułkowski oraz Emil Kopański, z którym spotkamy się w Kulturalnej ponownie za dwa tygodnie, gdy poprowadzi poświęcone przeciekawemu zagadnieniu ampfutbolu spotkanie z kapitanem kadry narodowej Przemysławem Świerczem. Obecny skład ekipy OKA reprezentowali wyżej podpisany, rzadko widziany, choć OKU niezbędny i najstarszy po Naczelnym stażem Krzysztof Sułek, który jako grafik odpowiada za to, jak OKO wygląda i czy ma na swoich miejscach wszystkie przewidziane strony oraz sam redaktor naczelny Edmund Kordas.

 

Szerszą relację obiecujemy przygotować do najbliższego numeru papierowego OKA, aczkolwiek zaznaczamy lojalnie: by usłyszeć pewne historie trzeba było być z nami wczoraj, niektóre treści pozostaną zatem ekskluzywne, tylko dla wtajemniczonych. Tymczasem załączamy galerię zdjęć, z których - jak sądzimy -  można wnioskować o atmosferze spotkania :)

Albert Kopański

Zdjęcia (20)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe