Gmina Kozienice nominowana do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju

  • 21.01.2022, 15:55
  • Tygodnik OKO
Gmina Kozienice nominowana do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju
Gmina Kozienice coraz częściej dostrzegana jest przez poważne gremia na arenie ogólnopolskiej. Tym razem Kozienice otrzymały nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju. Patronuje jej m.in. Forbes – najbardziej prestiżowy magazyn biznesowy na świecie, a także dzienniki Rzeczpospolita i Puls Biznesu.

Gmina Kozienice nominowana została w kategorii „Samorząd przyjazny mieszkańcom i inwestorowi” za działania podejmowane na rzecz zwiększania atrakcyjności terenów inwestycyjnych, a także projekty skutkujące polepszeniem się standardu życia mieszkańców lokalnych społeczności.

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju od 6 lat trafia w ręce innowatorów i inwestorów, osób i organizacji, których sposób działania i myślenia wpływa na inteligentny i zrównoważony rozwój życia społeczeństwa i gospodarki.

Jest to nagroda dedykowana osobom i organizacjom prowadzącym innowacyjną działalność, obejmującą zarówno innowacje technologiczne, jak i społeczne, które w swej pracy wykazują się jednocześnie aktywnością w komunikacji z całym społeczeństwem oraz uwypuklają wagę swojej pracy dla inteligentnego rozwoju gospodarki i poprawy standardu życia.

Tygodnik OKO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe