„Noworoczne Warsztaty Wokalne z Eneą” z udziałem podopiecznych Placówki Socjalizacyjnej „Panda”

  • 09.02.2022, 15:54
  • Materiał nadesłany
„Noworoczne Warsztaty Wokalne z Eneą” z udziałem podopiecznych Placówki…
Podopieczni Placówki Socjalizacyjnej „Panda” w Kozienicach wzięli udział w warsztatach wokalnych. Organizatorami były Enea Wytwarzanie oraz Stowarzyszenie Muzyczny Radom.

We wtorek, 8 lutego w Placówce Socjalizacyjnej „Panda” w Kozienicach odbyły się warsztaty wokalne. Zajęcia poprowadził Rafał Balicki, muzyk i nauczyciel śpiewu w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu oraz Radosław Czajor, muzyk i prezes stowarzyszenia. W trakcie kilkugodzinnych zajęć uczestnicy zgłębili swoją wiedzę w zakresie wokalistyki, pracowali nad techniką emisji głosu i poprawnym oddechem, wykonywali ćwiczenia artykulacyjne przekładające się na prawidłową dykcję. Podopieczni zaznajomili się z podstawowymi instrumentami oraz urządzeniami wykorzystywanymi podczas realizacji dźwięku i tworzenia muzyki. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania, zabaw polegających na odgadywaniu przygrywanych utworów, a także wykładu motywacyjnego.

Ogromna dawka przekazanej wiedzy, indywidualne podejście do każdego z uczestników warsztatów, a także profesjonalizm i życzliwa atmosfera z pewnością wpłynęło na rozwój zainteresowania muzyką wśród podopiecznych. Radosny nastrój i uśmiechy na twarzach podopiecznych upewniły organizatorów, że warto organizować tego rodzaju inicjatywy.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe