Energię mamy we krwi! Kolejna akcja honorowego krwiodawstwa w Elektrowni Kozienice za nami  

  • 09.03.2022, 11:12
  • Materiał nadesłany
Energię mamy we krwi! Kolejna akcja honorowego krwiodawstwa w Elektrowni…
Blisko 23 litry krwi oddali w piątek, 4 marca w Elektrowni Kozienice honorowi krwiodawcy. Była to druga akcja zorganizowana na terenie spółki w tym roku w ramach programu "Energię mamy we krwi", w który zaangażowana jest cała Grupa Enea.

  
Specjalny punkt medyczny Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Radomiu zorganizowany został w sali konferencyjnej budynku administracji. Na apel organizatorów odpowiedziało aż 55 chętnych pracowników Elektrowni. Po badaniach do oddania krwi zakwalifikowano 51 osób. Zebrano łącznie 51 jednostek krwi, czyli aż 22,95 litra życiodajnego płynu. Projekt każdorazowo cieszy się dużym zainteresowaniem, jednak podczas bieżącej edycji osiągnięto rekordowe wyniki w postaci zgłoszonych osób i ilości zebranej krwi. Enea Wytwarzanie za pośrednictwem swoich pracowników po raz kolejny pokazała, że moc jest w nas.

 

Mimo panującej epidemii koronawirusa wydarzenie udało się przeprowadzić  w sposób bezpieczny dla krwiodawców i personelu medycznego. Akcję zorganizowano wspólnie z aktywnie działającym przy Enei Wytwarzanie Klubem Honorowych Dawców Krwi. Do inicjatywy włączyły się również Związki Zawodowe działające przy Enei Wytwarzanie. Kolejna akcja krwiodawstwa na terenie elektrowni zaplanowana jest już na koniec kwietnia.   
 

Materiał nadesłany

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe