II spotkanie z cyklu warsztatów i wykładów motywacyjnych "kobiety kobietom" w Kozienicach

  • 16.05.2022, 08:27
  • Materiał nadesłany
II spotkanie z cyklu warsztatów i wykładów motywacyjnych "kobiety kobietom"…
Przed nami drugie spotkanie z cyklu warsztatów i wykładów motywacyjnych w ramach projektu „Kobiety Kobietom” w Kozienicach. Jego pomysłodawczynią jest Dorota Stępień, zastępca Burmistrza Gminy Kozienice ds. społecznych.

 W czwartek 19 maja o godz. 18:00 już po raz drugi spotkamy się na warsztatach motywacyjnych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach. Na to wydarzenie zaprosiłam dwie, wspaniałe kobiety – Julię Mikołajczyk oraz Dorotę Wellman. Wierzę, ze spełnią oczekiwania wszystkich uczestniczek wykładów, a samo spotkanie na długo zostanie w pamięci kozieniczanek. Poza wspólną motywacją wesprzemy również inne kobiety, ponieważ nasze spotkania są jednocześnie akcją charytatywną.

 

– mówi Dorota Stępień.

 

Tematy warsztatów to „Odwaga i charyzma jako nasze super moce” oraz „Kobieta może więcej – jak połączyć pracę zawodową i szczęście rodzinne”. Podczas spotkania będzie można także wesprzeć zbiórkę środków na walkę z rakiem piersi i dofinansowanie badań USG dla kobiet w przedziale wiekowym 18-49 lat. Do nabycia będzie zbiór opowiadań autorstwa Beaty Smykiewicz-Różyckiej, prezes Fundacji Energia-Działanie pt. „Okruchy dnia, czyli Krzysiek i inne zapiski”.

 

Bilety na wykłady i warsztaty motywacyjne w ramach projektu „Kobiety Kobietom” dostępne są w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Organizatorem spotkań jest Gmina Kozienice, a partnerami Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Fundacja Energia-Działanie.

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe