Dojazd osób niepełnosprawnych do obiektu Królewskie Źródła

  • 27.05.2022, 12:56 (aktualizacja 27.05.2022, 13:03)
  • Materiał nadesłany
Ważna informacja turystyczna.

W wyniku konsultacji wprowadzanych ostatnio zmian organizacyjnych w zakresie funkcjonowania ścieżki dydaktycznej „Królewskie Źródła”, a także mając na uwadze konieczność zapobiegania zagrożeniom wypadkowym, oraz wychodząc naprzeciw potrzebom osób ze specjalnymi potrzebami, Nadleśnictwo Kozienice wyznaczyło alternatywny dojazd do polany piknikowej na ścieżce dydaktycznej „Królewskie Źródła”, wyłącznie dla osób posiadających pojazdy przystosowane dla potrzeb niepełnosprawnych ( legitymujących się posiadaniem stosownych uprawnień). Dojazd prowadzi od drogi wojewódzkiej 737 w kierunku miejscowości Nowiny/Kociołki, a następnie wjazd do lasu w oddz. 10 Leśnictwa Kociołki i dalej leśną drogą gruntową aż do „Królewskich Źródeł”.

 

Dojazd ten jest oznakowany w terenie tablicami kierunkowymi:

Prosimy osoby o specjalnych potrzebach o korzystanie z wymienionego dojazdu w dni weekendowe i świąteczne (ewentualnie także w dniach roboczych).

 

W dniach roboczych osoby ze specjalnymi potrzebami mogą skorzystać również z dotychczasowego dojazdu w godz. 10-18 (w terminie do odwołania) , gdzie przejazd przez rogatki umożliwi dyżurujący pracownik Nadleśnictwa (w przypadku wystąpienia ewentualnych trudności tel. do kontaktu : 660 684 065, 692 490 614).

 

Przebieg dojazdu zawarty jest na poniższej mapie:

 

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe