To będą wakacje pełne pozytywnych wrażeń. Kozienicki Dom Kultury zaprasza na letnie zajęcia

  • 13.06.2022, 15:05 (aktualizacja 13.06.2022, 15:14)
  • Materiał nadesłany
To będą wakacje pełne pozytywnych wrażeń. Kozienicki Dom Kultury zaprasza…
Zajęcia plastyczne, taneczne, dziennikarskie, wokalne, teatralne, a do tego specjalne seanse w kinie, wycieczka oraz festiwal dawnych komputerów i gier. To wszystko czeka w najbliższe wakacje z Kozienickim Domem Kultury im. Bogusława Klimczuka. Placówka ogłosiła właśnie zapisy na warsztaty i wydarzenia w ramach akcji „Lato w mieście – wakacje 2022 z KDK”.

Letnia oferta Kozienickiego Domu Kultury została przygotowana z myślą o dzieciach i młodzieży z terenu Gminy Kozienice, w wieku od 2 do 19 lat.

Uczestnicy zajęć mogą wybierać spośród dwudziestu dwóch różnych warsztatów. Wśród nich są te, które już dobrze znają, m.in. zajęcia taneczne disco dance oraz hip-hop, warsztaty aktorskie czy najróżniejszego rodzaju warsztaty plastyczne, podczas których powstają unikatowe pamiątki z wakacji wylicza Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska. – Jak co roku, przygotowaliśmy też kilka nowości, takich jak np. Tik Tok Dance, podczas których dzieci będą uczyć się popularnych choreografii z serwisu Tik Tok. Inne ciekawe zajęcia to Baby Dance, skierowane dla dwu- i trzyletnich maluszków oraz ich opiekunów.

Ofertę zajęć uzupełniają jednodniowa wycieczka do Bałtowa oraz festiwal dawnych komputerów i gier.

Tym razem proponujemy wycieczkę do „Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego”. W jej programie znalazło się m.in. zwiedzanie parku dinozaurów czy parku miniatur „Polska w miniaturze”. Z kolei dla miłośników gier wideo, w Centrum Kulturalno-Artystycznym, szykujemy „Festiwal Dawnych Komputerów i Gier”, podczas którego będzie można zagrać w popularne tytuły z lat 80. i 90. – wyjaśnia Elwira Kozłowska.

Wakacje na filmowo

Jak co roku, Kozienicki Dom Kultury przygotował także dodatkowe seanse wakacyjnie w Kinie KDK.

Wakacyjne seanse tradycyjnie będą odbywały się w środy, o godz. 11.00. Dla naszych młodych kinomanów przygotujemy ciekawe filmy rodzinne i animowane, które z pewnością przypadną im do gustu. Warto dodać, że na te pokazy będą obowiązywały specjalne, tańsze bilety w cenie 13 zł – dodaje Elwira Kozłowska.

Zapisz się wcześniej!

Zapisy na zajęcia przyjmowane będą od 18 czerwca, od godz. 10.00 do 25 czerwca, do godz. 20:00 poprzez stronę internetową „Strefa Zajęć” (link: https://www.strefazajec.pl/company/DK-Kozienice-id793.html). Liczba miejsc ograniczona. Każdy uczestnik ma prawo wzięcia udziału tylko w dwóch różnych warsztatach w danym miesiącu.

Pełna oferta zajęć, warsztatów oraz seansów filmowych jest dostępna na stronie Kozienickiego Domu Kultury www.dkkozienice.pl. Tam też znajdziemy regulamin akcji.


Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe