Energię mamy we krwi! Kolejna akcja honorowego krwiodawstwa w Elektrowni Kozienice za nami

  • 10.09.2022, 14:38
  • Albert Kopański
Energię mamy we krwi! Kolejna akcja honorowego krwiodawstwa w Elektrowni…
Ponad 29 litrów krwi oddali w piątek, 2 września pracownicy Elektrowni Kozienice. Była to piąta akcja zorganizowana na terenie spółki w tym roku w ramach programu "Energię mamy we krwi", w który zaangażowana jest cała Grupa Enea.

Specjalny punkt medyczny Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Radomiu zorganizowany został w sali konferencyjnej budynku administracji. Na apel organizatorów odpowiedziała rekordowa liczba chętnych pracowników Elektrowni, były to 74 osoby. Po badaniach do oddania krwi zakwalifikowano 65 osób. Zebrano łącznie 65 jednostek krwi, czyli 29,25 litra życiodajnego płynu. Po raz kolejny pracownicy Enei Wytwarzanie pokazali jak wielką mają moc.

Wydarzenie przeprowadzono w sposób bezpieczny dla krwiodawców i personelu medycznego. Akcję zorganizowano wspólnie z aktywnie działającym przy Enei Wytwarzanie Klubem Honorowych Dawców Krwi. Do inicjatywy włączyły się również Związki Zawodowe działające przy Enei Wytwarzanie. Kolejna i tym samym ostatnia w tym roku akcja krwiodawstwa na terenie elektrowni zaplanowana jest na 10 listopada.

Albert Kopański

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe