Przedstawienie teatralne „O krasnoludkach i o sierotce Marysi”

  • 24.09.2022, 14:56 (aktualizacja 24.09.2022, 15:25)
  • Materiał nadesłany
Przedstawienie teatralne „O krasnoludkach i o sierotce Marysi”
Gmina Kozienice i Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice im. ks. Franciszka Siarczyńskiego zapraszają na przedstawienie „O krasnoludkach i o sierotce Marysi”. Spektakl odbędzie się 2 października 2022 r. (niedziela) o godz. 10.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Przedstawienie adresowane jest do dzieci od 5 roku życia.

Spektakl powstał w Ośrodku Praktyk Artystycznych DOM LUDOWY w Maszkienicach we współpracy Teatru Nie Teraz z Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu.


Tę, jakby tolkienowską historię dla dorosłych i dla dzieci, opowiadają aktorzy oraz animowane przez nich lalki i marionety. Jest również wyśpiewana na wiele głosów, dźwięków, a wpisana w bajeczną scenografię, fantazyjne kostiumy i grę kolorowych świateł.
 

-Teatr nie Teraz z Tarnowa

Przedstawienie „O krasnoludkach i o sierotce Marysi” realizowane jest w ramach projektu "Ej , wy dziatki! Czy wy wiecie, jak bywało niegdyś w świecie?" - Konopnicka niesztampowo, na którego realizację kozienicka Biblioteka uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Wstęp wolny!

Uwaga: Obowiązują nieodpłatne wejściówki do pobrania:

  • w dniach 24-25 września 2022 r. przez mieszkańców Gminy Kozienice posiadających „Kozienicką Kartę Mieszkańca” (zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/),
  • od dnia 26 września 2022 r. przez pozostałych mieszkańców Gminy Kozienice (o ile pula wolnych miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpana),

w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

 

Liczba miejsc ograniczona. Występ objęty częściową rezerwacją.

Serdecznie zapraszamy !!!

 

Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym:

Burmistrza Gminy Kozienice Piotra Kozłowskiego,

Starosty Powiatu Kozienickiego Krzysztofa Wolskiego,

Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego w Warszawie
Patroni medialni: Kronika Kozienicka, Echo Dnia, Radio Plus Radom

Partnerem wydarzenia jest Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe