Ilona Felicjańska: wszystko jest po coś

  • 29.09.2016, 20:44 (aktualizacja 01.10.2016, 20:21)
  • Red.
Ilona Felicjańska: wszystko jest po coś
29 września w sali kameralnej CKA miało miejsce spotkanie autorskie z Iloną Felicjańską, która opowiedziała zebranym o swoim życiu oraz o tym, że wszystko w nim jest po coś.

Ilona Felicjańska opowiedziała zebranym o sobie. Wielokrotnie podkreślała, że to co spotykało ją w życiu nie było jednoznaczne. Uroda pomagała w pracy modelki, ale i sprowadzała falę zawiści i krytyki. Małżeństwo, które miało być przepustką do spokojnego, wygodnego życia, ale okazało się czymś zupełnie innym. Uzależnienie od alkoholu było przyczyną wielu cierpień, ale i stanowiło szansę na nowe życie. 

Wszystkie te wydarzenia z czasem zaowocowały tym, że dziś Iwona Falecińska mówi o sobie, że odnalazła szczęście. To dzięki często trudnym doświadczeniom nauczyła się znajdować nadzieję, że każdy problem można rozwiązać. Pozwoliło też zdystansować się do pewnych "zaprogramowanych" przekonań wyniesionych z domu rodzinnego, szkoły, pracy. Wszystko jest po coś. 

Spotkanie było także okazją do zaprezentowania najnowszej książki Ilony Felicjańskiej - "Znalazłam klucz do szczęścia", jaka ukazała się w maju br.

 

Red.

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe