Kozienice mają nowego szeryfa!

  • 30.09.2016, 14:36 (aktualizacja 06.10.2016, 04:02)
  • Red.
Kozienice mają nowego szeryfa!
Komenda Powiatowa Policji w Kozienicach ma "już oficjalnie" nowego komendanta. Został nim mł. insp. Tomasz Cybulski, który już od kilku miesięcy pełnił obowiązki komendanta.

Zaprzysiężenie Komendanta KPP w Kozienicach odbyło się 30 września w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kozienicach. Rozkaz powołujący mł.inspektora Tomasza Cybulskiego na stanowisko komendanta powiatowego policji w Kozienicach odczytał kom. Dariusz Szewc.a  akt mianowania wręczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Marek Świszcz.

Na uroczystości obecni byli samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, duchowieństwo oraz funkcjonariusze i pracownicy cywilni garnizonu kozienickiego.

Red.

Zdjęcia (22)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe