Zabawa w głuchy telefon?!

  • 13.10.2016, 06:18 (aktualizacja 13.10.2016, 06:50)
  • /red.
Zabawa w głuchy telefon?!
W poniedziałek rano 10 października na portalu echodnia.eu pojawiła się informacja o powołaniu byłej wiceprezes Enea Wytwarzanie w Świerżach Górnych Elżbiety Piwoński na członka Rady Nadzorczej w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Białymstoku.

Miała być informacja, wyszła ...dezinformacja

    W poniedziałek rano 10 października na portalu echodnia.eu pojawiła się informacja o powołaniu byłej wiceprezes Enea Wytwarzanie w Świerżach Górnych Elżbiety Piwoński na członka Rady Nadzorczej w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Białymstoku. Informacja miała być sensacją dnia, już sam tytuł to sugerował (…) żona szefa PiS w Kozienicach w Radzie Nadzorczej miejskiej spółki(…) I przez chwilę nią była, przynajmniej w mediach elektronicznych. Tyle tylko, że jak się okazuje redakcja gazety dała się wkręcić w zabawę w głuchy telefon.

.  Jak się okazuje Elżbieta Piwoński była członkiem Rady Nadzorczej MPEC w Białymstoku. Zasiadała w niej , niejako z urzędu, jako członek zarządu Enea Wytwarzanie (podobnie jak inni członkowie zarządu w radach nadzorczych innych spółek zależnych). Pod koniec wrzesnia br. złożyła rezygnację ze stanowiska wiceprezesa ds, korporacyjnych Enei Wytwarzanie i jednocześnie rezygnację z członka w RN w Białymstoku. Warto podkreślić, że swoją funkcję w elektrociepłowni wykonywała społecznie, bez pobierania wynagrodzenia.

- To nie pierwszy raz, jak różne media podają fałszywe informacje zarówno o mojej zonie jak i o mnie osobiście, mówi Dariusz Piwoński, szef struktur PiS w Kozienicach , prywatnie mąż p. Elżbiety. - Szkoda, że Echo dnia nie zapytało nas o fakty w tej sprawie, tym bardziej, że wcześniej czyniło to ochoczo, dodaje pan Dariusz.  Jak twierdzi Dariusz Piwoński, kampania oszczerstw i dezinformacji na temat jego i jego małżonki  rozpowszechniana jest  przez osoby, którym trudno jest pogodzić się z pewnymi faktami, które miały miejsce w ostatnim okresie ich kariery. -Tak więc zarówno ta ostatnia, tak „ sensacyjna” „ wiadomość” o mojej żonie jak i wiele innych poprzednio rozpowszechnianych w mediach informacji jest po prostu nieprawdziwa. A wystarczyłby jeden telefon.., kończy rozmowę Piwoński.

 

 

 

 

 


 

/red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
cienkopis
cienkopis 17.10.2016, 11:33
pisowskie oko a dp jaki spec doradca
Leszek
Leszek 15.10.2016, 11:07
Najlepiej usuwajcie wszystko.
Ewa
Ewa 14.10.2016, 19:54
W milicji tez pracowała społeczne ?
Leszek
Leszek 14.10.2016, 18:48
Ale cenzura.
Leszek
Leszek 14.10.2016, 17:03
Oni mają jeszcze więcej brudu za poznakciami niź piszą o nich media w całej polsce. Nie winny nie bronia sie. A od kiedy pani Elżbiety Piwoński tak się wszędzie udziela społecznie?
beata
beata 13.10.2016, 09:19
Dziennikarz napisał nieprawdę. To się zdarza. Ale kto za to zapłacił?

Pozostałe