Dorasta nowe pokolenie fotografów

  • 02.12.2016, 13:32 (aktualizacja 02.12.2016, 13:51)
  • Na podst. mat. Mediateki
Dorasta nowe pokolenie fotografów Mat. Mediateki
Po fotografię sięgają coraz młodsi. I dobrze! Wiedzą o tym pracownicy Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice im. ks. Franciszka Siarczyńskiego, którzy już po raz trzeci zorganizowali dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów konkurs "Ziemia kozienicka w uczniowskim obiektywie". 1 grudnia w Mediatece miało miejsce oficjalne ogłoszenie wyników oraz zaprezentowanie najlepszych fotografii.

Na konkurs nadesłano prace 55 zdjęć 19 uczniów. Każdy z uczestników konkursu mógł zaprezentować do trzech zdjęć. Czteroosobowe jury miało poważny "orzech do zgryzienia". Mimo to udało się wyłonić zwycięzców i wyróżnionych.

W kat. szkół podstawowych I miejsce zajęła Maja Serafin (PSP w Zajezierzu), II Alan Arendarski (PSP nr 3 w Kozienicach), a III Zuzanna Zawadzka (PSP nr 1 w Kozienicach). Wyróżnienie przypadło Antoniemu Kopytowi (PSP nr 3 w Kozienicach).

W kat. gimnazjów triumfowali uczniowie PG w Mniszewie. I miejsce zajęła Natalia Miśkiewicz, II Wiktoria Kowalska, III Sabina Tankiewicz. Wyróżnienia przyznano Dominice Drewnik (PG nr 2 w Kozienicach) oraz Miłoszowi Marchewce (PG w Mniszewie).

Zwycięzcom gratulujemy, a Państwa zachęcamy do odwiedzenia Mediateki i obejrzenia prac konkursowych.

Więcej zdjęć na FB Mediateki.

 

Na podst. mat. Mediateki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe