CAL: mocne wejście w nowy rok

  • 16.01.2017, 17:18
  • Na podst. mat. CAL
CAL: mocne wejście w nowy rok CAL
Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach w ciągu pierwszych dwóch tygodni roku nie próżnowało. Oto krótkie podsumowanie najważniejszych inicjatyw jakie miały ostatnio miejsce.

   4 stycznia odbył się wieczór wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek. Wydarzenie zostało przygotowane przez Grupę Agat działająca przy CAL. Widownia jak zwykle dopisała, a brawom nie było końca.

   Następnego dnia miały miejsce warsztaty rękodzieła podczas wizyty nauczycieli z Ukrainy. Delegacja przybyła z partnerskiego miasta Wysznewe.

   7 stycznia, do Pionek zawitał dziennikarz śledczy Wojciechem Sumlińskim. Relację z tego wydarzenia można zobaczyć tutaj.

   10 stycznia miał miejsce koncert świąteczny przygotowany przez nauczycieli oraz dzieci ze Szkoły Muzycznej w Kozienicach i Pionkach. Przed publicznością zaprezentował się big band z kozienickiej szkoły muzycznej, zespół akordeonowy „Arturo-Band” oraz grupa Girls on Fire. Gwiazdami wieczoru byli Wojciech Myrczek oraz Olga Nawara – uznani na wielu festiwalach muzycy jazzowi.

   Kolejne spotkanie z cyklu specKobieta miało miejsce 12 stycznia. Nosiło ono tytuł „Postanowienia noworoczne – jak nie poprzestać na planach lecz wprowadzić je w życie”. Podczas spotkania można było dowiedzieć się, jak realizować cele jakie zwykle stawiamy sobie na początku roku.

Na podst. mat. CAL

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe