Najpopularniejszy dzielnicowy KPP Kozienice wybrany

  • 20.01.2017, 12:40 (aktualizacja 20.01.2017, 12:55)
  • Na podst. mat. KPP Kozienice
Najpopularniejszy dzielnicowy KPP Kozienice wybrany na podst. mat. KPP Kozienice
Sierż. szt. Grzegorz Bartosiewicz – dzielnicowy gm. Głowaczów jest najpopularniejszym dzielnicowym KPP Kozienice. Gratulujemy!

O konkursie na najpopularniejszego dzielnicowego informowaliśmy już na naszych łamach. Dziś podajemy rozstrzygnięcie konkursu.

Głosy można było oddawać zarówno poprzez wypełnianie "papierowych" ankiet, jak i poprzez internet. Sierż. szt. Grzegorz Bartosiewicz otrzymał łącznie 207 głosów. Oto laureaci tegorocznego konkursu:

I. sierż. szt. Grzegorz Bartosiewicz;

II. mł. asp. Marek Gizicki - dzielnicowy gm. Magnuszew;

III. sierż. szt. Piotr Przerwa - dzielnicowy z terenu gm. Grabów nad Pilicą.

Sierż. szt. Grzegorz Bartosiewicz pracuje w Policji od 2005 r. Służbę pełnił w Radomiu (gdzie zaczynał), Pionkach, Grabowie nad Pilicą. Obecnie jest dzielnicowym gm. Głowaczów. W 2016 r. zajął IV miejsce w ogólnopolskim konkursie na najpopularniejszego dzielnicowego.

Na podst. mat. KPP Kozienice

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ANDRZEJ
ANDRZEJ 31.05.2020, 11:48
MIAŁEM STYCZNOŚĆ SUPER FACET

Pozostałe