Policja szkoliła strażaków

  • 03.02.2017, 17:59
  • KPP Zwoleń (A. Kołdej)
Policja szkoliła strażaków KPP Zwoleń
W dniach od 31 stycznia do 2 lutego br. funkcjonariusz Referatu Ruchu Drogowego KPP w Zwoleniu prowadził szkolenia dla strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zwoleniu.

Policja i Straż Pożarna – służby, które na co dzień ze sobą współpracują, na przełomie stycznia i lutego spotkały się na szkoleniu. Policjant Referatu Ruchu Drogowego KPP w Zwoleniu przeprowadził szkolenia dla strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zwoleniu. Tematem szkoleń było bezpieczne prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego podczas dojazdu i wykonywania czynności służbowych na miejscu zdarzenia. W szkoleniach udział wzięło 25 strażaków.

Policjanci i strażacy na miejscu każdego zdarzenia drogowego pracują wspólnie wspomagając się na każdym kroku. Policjanci zabezpieczają miejsce, prowadzą oględziny i zbierają dowody ważne do odtworzenia zdarzenia drogowego. Strażacy prowadzą działania ratownicze i usuwają skutki zdarzeń drogowych. Niejednokrotnie jest tak, że i policjanci, i strażacy współpracują, aby jak najszybciej przywrócić płynność pojazdów na drodze.

KPP Zwoleń (A. Kołdej)

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe