Blokowali rondo w Magnuszewie

  • 26.02.2017, 21:24 (aktualizacja 27.02.2017, 09:29)
  • OKO
Blokowali rondo w Magnuszewie OKO
STOP 400kV dla Gminy Magnuszew, to główne hasło dzisiejszej (niedziela 26.02) blokady drogi krajowej 79 w Magnuszewie.

Dwie kilkudziesięcioosobowe grupy blokowały dzisiaj po południu rondo w Magnuszewie. Co kilka minut uczestnicy  przepuszczali samochody w obu kierunkach. Kierujący pojazdami otrzymywali od członków Stowarzyszenia  STOP 400kV dla Gminy Magnuszew ulotki informujące o przyczynach protestu. Blokada planowana był od godz. 16 do 20, jednak ze względy na pogarszające się warunki atmosferyczne zakończona została nieco wcześniej.  Wśród mieszkańców dominuje żal i złość, spowodowana brakiem jakichkolwiek wcześniejszych rozmów w tej sprawie, W rozmowie z naszą redakcją prezes stowarzyszenia STOP 400kV dla Gminy Magnuszew Danuta Kawecka ponowiła apel do PSE o rozpoczęcie rozmów.

Delegacja mieszkańców gminy pojawi się na poniedziałkowej sesji Rady Powiatu (27.02), chce do swoich postulatów przekonać radnych. Wierzą , że Rada podejmie stosowną uchwałę, tym bardziej, że jej przewodniczący -Włodzimierz Stysiak, jest mieszkańcem Magnuszewa.

Krótka relacja filmowa tutaj

 

OKO

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
amak53
amak53 27.02.2017, 10:22
Co z tego artykułu wynika? To chcą, czy nie chcą.Wychodzi,że nie chcą energii.

Pozostałe