Dzień Edukacji Prawnej z Policją

  • 20.03.2017, 13:59
  • KPP Zwoleń/ A. Kołdej
Dzień Edukacji Prawnej z Policją KPP Zwoleń
Komenda Powiatowa Policji w Zwoleniu w dniu 15 marca włączyła się w ogólnopolską akcję „Dzień Edukacji Prawnej”. W ramach przedsięwzięcia funkcjonariusze zespołu ds. Profilaktyki Społecznej spotkali się z uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej w Zwoleniu.

W ramach Dnia Edukacji Prawnej policjanci Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej spotkali się z uczniami klas „szóstych" Publicznej Szkoły Podstawowej w Zwoleniu. Podczas prelekcji policjanci przedstawili kwestie dotyczące odpowiedzialności prawnej nieletnich za popełniane czyny karalne lub przejawy demoralizacji. Omówiono środki wychowawcze stosowane wobec nieletnich naruszających przepisy prawa. Uczniowie podczas spotkania usłyszeli o zasadach bezpiecznego korzystania z internetu oraz zagrożeń dotyczących cyberprzemocy. Z gronem pedagogicznym omówiono procedury postępowania nauczycieli i zasady współpracy szkoły z Policją w sytuacjach zagrożenia dzieci i młodzieży przestępczością i demoralizacją.

KPP Zwoleń/ A. Kołdej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe