Uczniowie CKZiU w Nowej Wsi laureatami konkursu

  • 22.03.2017, 13:02
  • CKZiU
Uczniowie CKZiU w Nowej Wsi laureatami konkursu CKZiU
Uczniowie Technikum Ogrodniczego jako laureaci konkursu otrzymali nowoczesny mikroskop z wyposażeniem od firmy Bayer CropScience. 

Uczniowie uczestniczyli w szkoleniu w ramach akcji „Zostań Partnerem Grunt to Bezpieczeństwo”. Podczas szkolenia zgłębiali wiedzę z zakresu bezpiecznego stosowania środków ochrony roślin i zrównoważonego ogrodnictwa.

W trosce o zrównoważony rozwój ekologiczny przed ogrodnikami stoją ważne zadania. Współcześni ogrodnicy muszą byś świadomi stosowania środków ochrony i nawożenia. Świadomość ta musi zaistnieć w wielu aspektach: substancje czynne w środkach ochrony, warunki stosowania, magazynowanie, wpływ na rośliny ogrodnicze oraz inne organizmy.

Jesteśmy wdzięczni firmie Bayer CropScience za przekazany sprzęt, który będzie służył uczniom w jeszcze lepszym pogłębianiu wiedzy z zakresu ogrodnictwa.

CKZiU

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe