"Dla Ani" - nie tylko na rowerze!

  • 28.03.2017, 12:30 (aktualizacja 03.04.2017, 13:31)
  • Za podst. mat. org.
"Dla Ani" - nie tylko na rowerze! org./Pixabay
1 kwietnia godz. o 11:30 spod Urzędu Miewjskiego w Kozienicach startuje specjalny rajd rowerowy „Dla Ani”, czyli trzy trasy, które są dostosowane do możliwości uczestników. Zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko tych na dwóch kółkach. Zakończenie rajdu około godziny 13:00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Brzeźnicy, w której przewidziany jest festyn charytatywny z licznymi atrakcjami.

Celem imprezy jest pokazanie wspólnego działania w szczytnej sprawie, a celem jest zebranie środków finansowych, które w całości zostaną przekazane na leczenie Anny Piątkowskiej.

Nie pytaj co ktoś może zrobić dla Ciebie, pokaż, że Ty możesz zrobić coś dla innych.

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 marca w Publicznej Szkole Podstawowej w Brzeźnicy - tel. 48 624 71 22 lub 48 623 74 85, lub drogą elektroniczną [email protected]

Jeśli nie możesz zjawić się - nie szkodzi. Datki można dalej wpłacać. Szczegóły na dołączonej ulotce. 

 

Za podst. mat. org.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe