Wandale na cmentarzu

  • 22.04.2017, 08:51
  • Admin admin
Wandale na cmentarzu OKO
Janików. Totalny debilizm, tylko takim słowem można określić wandali, którzy poprzedniej nocy zniszczyli praktycznie wszystkie! znicze i jakiekolwiek ozdoby na nagrobkach na cmentarzu w Janikowie gmina Kozienice.

To nie wiatr, to wandale!

Byliśmy tam wczoraj, na cmentarzu było kilka osób sprzątających groby swoich najbliższych. Nie kryli oburzenia, mówili, że niejednokrotnie dochodziło do rozrzucania czy rozbijania zniczy, kwiatów. Jednak poprzednie ekscesy dotyczyły kilku miejsc wiecznego spoczynku, tym razem porozbijano ozdoby i znicze przy wszystkich nagrobkach. Na szczęście wandale ograniczyli swoje działanie tylko do szklanych elementów, same nagrobki nie zostały  zbezczeszczone.

Śledztwo w sprawie wandalizmu prowadzi KPP w Kozienicach.

Admin admin

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe