Narkokontrola

  • 15.05.2017, 14:19
  • Red./I. Tarczyńska - KPP Kozienice
Narkokontrola Pixabay
12 maja w Aleksandrówce pod Kozienicami zatrzymano czterech mężczyzn posiadających znaczne ilości środków odurzających - marihuany i amfetaminy. KPP Kozienice zabrała oficjalny głos w tej sprawie.

W oświadczeniu KPP Kozienice czytamy: "W piątek 12 maja br. policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach zatrzymali do kontroli pojazd w którym miały być przewożone narkotyki. Dynamiczne działania policjantów doprowadziły do zatrzymania pojazdu w miejscowości Aleksandrówka. W pojeździe jechało 4 mężczyzn dwóch z nich posiadało znaczną ilość narkotyków. Teraz grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Na koniec ubiegłego tygodnia policjanci z Kozienic w miejscowości Aleksandrówka zatrzymali pojazd, którym miały być przewożone narkotyki. W wyniku kontroli pojazdu zatrzymali 4 mężczyzn w wieku do 22 do 36 lat z terenu powiatu kozienickiego. Dwóch mężczyzn w wieku 25 i 35-lat w czasie zatrzymania posiadało przy sobie znaczne ilości środków odurzających. Obaj przyznali się do posiadania narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany. Dwaj pozostali po wykonanych czynnościach zostali zwolnieni do domu.

Rynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków wynosi niemal 2 tys. złotych.

Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychoaktywnych zgodnie z art. 62 ust. 1 Ustawy o Przeciwdziałaniu narkomani grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności".

Red./I. Tarczyńska - KPP Kozienice

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe