Rajd Szlakiem Kochanowskich

  • 25.06.2017, 18:08
  • Grupa Rowerowa Zwoleń
Rajd Szlakiem Kochanowskich ZGR
Grupa Rowerowa Zwoleń, w sobotę 24 czerwca o godz. 9:00 po raz trzeci wyruszyła na Szlak Rodu Kochanowskich. Rajd zorganizowany w ramach Dni Jana Kochanowskiego, czyli XVII Dni Sycyny, XXVI Czarnoleskich Spotkań Sobótkowych i XXXVIII Imienin Pana Jana - Zwoleń 2017.

Wyjazd, po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia z Bogusławą Jaworską Burmistrz Zwolenia pod pomnikiem Jana Kochanowskiego, ze Zwolenia do Sycyny przez Karolin, dalej Jasieniec, Barycz, Mierziączkę, Zamość Stary, Wólkę Łagowską, Leokadiów, Wysokie Koło, Czarnolas. W Czarnolesie Grupę powitała Maria Jaskot – Dyrektor Muzeum Jana Kochanowskiego, pamiątkowe zdjęcie i powrót do Zwolenia. Podczas Rajdu Szlakiem Kochanowskich w 2015 roku rowerzyści przejechali 104 km, w 2016 – 94 km, a w tym roku 72 km. Patronat nad Rajdem objęła Bogusława Jaworska – Burmistrz Zwolenia.

Grupa Rowerowa Zwoleń

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe