Tęczowy piknik w szczytnym celu

  • 31.07.2017, 14:47 (aktualizacja 31.07.2017, 15:06)
  • Red.
Tęczowy piknik w szczytnym celu Red.
30 lipca przy wareckim stadionie odbył się I Integracyjno-Charytatywny Piknik Rodzinny TĘCZA I PRZYJACIELE. Stowarzyszenie Tęcza po raz kolejny wyszło naprzeciw oczekiwaniom i problemom osób niepełnosprawnych. Tym razem szczytnym celom towarzyszyły liczne atrakcje dla wszystkich.

Organizatorzy w szczególności zadbali o najmłodszych. Prócz wielu stoisk z gadżetami i pysznościami dzieci mogły wyszaleć się na wielu dmuchańcach. Mogły po nich skakać, zjeżdżać, robić fikołki. Było to największe dmuchane miasteczko w regionie. Nie zabrakło też gier, konkursów, malowania buziek oraz pokazów iluzjonisty.

Na program artystyczny złożyły się liczne występy. Na scenie wystąpili: orkiestra Moderato, Średnia 55, Darek Rączka, @GO, Ardżana, Retro.

Każdy chętny mógł wziąć udział w licytacji. Wśród cennych przedmiotów znalazły się m.in.: koszulka kadry narodowej, piłka Legii Warszawa, zwiedzanie wareckiego browaru połączone z kawą u dyrektora zakładu, lekcje gry na gitarze, płyty itp. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszenia.Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych TĘCZA oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Warce nie od dziś prowadzą działalność charytatywną. Każdy kto nie mógł w niedzielne popołudnie uczestniczyć w pikniku, może śledzić działalność organizacji na stronach internetowych oraz profilach facebook. Z pewnością kolejne inicjatywy pojawią się niebawem.

Tygodnik OKO jest patronem medialnym imprezy.

 

 

Red.

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe