Dzień Energetyka – Pożegnanie Lata 2017

  • 02.09.2017, 09:31 (aktualizacja 02.09.2017, 19:42)
  • Admin admin
Dzień Energetyka – Pożegnanie Lata 2017
Energetyczne świętowanie w Kozienicach Ania Dąbrowska będzie główną gwiazdą festynu Dzień Energetyka – Pożegnanie Lata 2017 w Kozienicach. Odbędzie się on 2 września na terenie Ośrodka Rekreacji i Turystyki KCRiS przy ul. Bohaterów Studzianek 30.

Na festyn z okazji Dnia Energetyka zapraszają Enea Wytwarzanie i Gmina Kozienice. Odbędzie się on według wypracowanej w ostatnich latach formuły. Tradycyjnie więc w sobotni poranek o godzinie 9 ulicami miasta przemaszeruje Orkiestra Dęta OSP Kozienice, zapraszając tym samym do udziału
w zaplanowanych na ten dzień atrakcjach. A tych nie zabraknie.

Od godziny 10 na terenie Ośrodka Rekreacji i Turystyki czynne będzie miasteczko dla dzieci z wielkimi, dmuchanymi zabawkami, licznymi animacjami i konkursami. Kozienicka Stadnina Koni umożliwi też najmłodszym przejażdżki na kucykach.
Na terenie Ośrodka pojawi się także stoisko Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu promujące w różnych formach bezpieczne zachowania na drodze.

Festyn odwiedzą również koszykarki AZS Poznań z którymi będzie można odbyć minitrening oraz rozegrać pokazowy mecz. 

Dla miłośników motoryzacji przewiedziano zlot z udziałem 350 motocyklistów. Będzie to okazja do poznania ich pasji i maszyn, które stanowią jej część. Wjazd motocyklistów na teren ośrodka zaplanowano na godzinę 18.10.

Wcześniej o godzinie 16 od występów podopiecznych Szkoły Muzycznej
w Kozienicach w amfiteatrze rozpocznie się część artystyczna. Prowadzić ją będą Paulina Chylewska oraz Maciej Kurzajewski.

O godzinie 16.30  zaprezentowane zostanie widowisko artystyczne „Szafa Gra”, podczas którego artyści wcielą się w wiele gwiazd polskiej i światowej estrady.

Godzinę później nastąpi część oficjalna, a po niej, o godzinie 18.15 rozpocznie się spotkanie z kabaretem Łowcy.B. Jako kolejna na scenie pojawi się  grupa Megitza Trio, która stworzyła nowy gatunek muzyczny o nazwie „Happy Metal”. W roli głównej gwiazdy w tym roku wystąpi Ania Dąbrowska, jedna z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady, kompozytorka, autorka tekstów, laureatka prestiżowych nagród, w tym Fryderyków. Początek koncertu – 20.30. Występy artystów będą przeplatane scenicznymi konkursami dla dzieci i dorosłych.  Całą imprezę zakończy o godzinie 22 pokaz sztucznych ogni.

Piotr Kutkowski

Admin admin

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Flaszka
Flaszka 05.09.2017, 13:45
Po przebudowaniu sauny możliwości wzrosną :)
b. praconiwk sauny
b. praconiwk sauny 04.09.2017, 18:56
Naczelnemu Wodzowi Gminy zaszkodziła piątkowa sauna. Zawczasu zaczął świętować pożegnanie lata. A że robił to w towarzystwie dwóch dyrektorów z urzędu miejskiego i starego dobrego kolegi z mleczarni, to musiało to się tak skończyć. Jeszcze na drugi dzień dwóch dyrektorów było w dobrych humorach, zanim na dobre zaczęła się impreza.
widz
widz 04.09.2017, 10:27
Naczelnego Wodza Gminy nie było?! Trochę nefajnie wyglądał Przewodniczący Prawda wśród wykrawaconych Prezesów Enei.

Pozostałe