POSZUKIWANY

  • 25.09.2017, 15:19 (aktualizacja 25.09.2017, 15:36)
  • Admin admin
POSZUKIWANY
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Artura Żurawia pseudonim „Góral"

. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie czterech listów gończych, z czego najpoważniejszy dotyczy rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia
   Mężczyzna ma na sumieniu kilka przestępstw, przy czym najpoważniejszy zarzut dotyczy rozboju z  użyciem niebezpiecznego narzędzia, do którego doszło w październiku 2011 roku. Wtedy, poszukiwany, działając wspólnie i w porozumieniu z inną osobą, usiłował dokonać rozboju na ekspedientce sklepu w Warszawie. Przykładając jej do szyi nóż zmuszał ją do wydania pieniędzy z utargu.

   Artur Żuraw ma 35 lat. Mężczyzna jest średniej budowy ciała, ma ciemne włosy, wzrost około 165 cm, oczy zielone, twarz owalna. Ostatnim miejscem zamieszkania poszukiwanego jest Wólka Bielińska w powiecie niżańskim, na terenie województwa podkarpackiego.

   Wszelkie informacje o poszukiwanym prosimy kierować do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 2310 lub do każdej jednostki Policji pod numerem 997.

 
nadkom. Marta Tabasz-Rygiel
Rzecznik Prasowy KWP w Rzeszowie

Admin admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe