Naród jest różny i to jest demokracja - P. Kukiz

  • 10.12.2017, 17:31 (aktualizacja 12.12.2017, 08:26)
  • Admin admin
Naród jest różny i to jest demokracja - P. Kukiz
podczas spotkania w Kozienicach w ostatnią sobotę , 9 grudnia, w sali CK-A.

   O normalności, przede wszystkim mówił Paweł Kukiz podczas spotkania z mieszkańcami regionu radomskiego. W Domu Kultury zjawili się bowiem nie tylko mieszkańcy Kozienic i powiatu. Kukiz po raz kolejny podawał przykłady zawłaszczania państwa, w praktyce w zgodzie z obowiązującą Konstytucją, która na to pozwala. Na spotkaniu wiele mówiono o przyszłych wyborach i niebezpieczeństwach związanych z ograniczaniem prawa wyboru przez obywateli. A takie zagrożenie wypływa z projektu nowych uregulowań proponowanych przez partię rządzącą.Część uczestników sugerowała przekształcenie ruchu społecznego skupionego wokól Pawła Kukiza w paretię polityczną. Argumentowano, że należy to zrobić bo inaczej Kukiz"15 spotka taki sam, los jak inne oddolne inicjatywy.

- To , że nie bierzemy pieniędzy z budżetu, to chwała nam. Tyle tylko, że inni mając kasę mogą przekonywać, informować, robić PR na dużo większą skalę. Niejako w odpowiedzi P.Kukiz zaproponował sali głosowanie w tej sprawie. Sam był wyraźnie zaskoczony wynikami. Zdecydowana większość podniosła ręce za utworzeniem paretii. Padały również konkretne pytania, np. o dziki przywiezione do Puszczy Kozienickiej i zagrożenie z tym związane, o przymusowe szczepienia.
   Pan Sebastian, który z trudem zmieścił się pomiędzy sceną i widownią ze swoim wózkiem poprosił Pawła Kukiza o podpisanie petycji do Prezydenta RP w sprawie ostatnich wydarzeń związanych z sądownictwem i ordynacją wyborczą.

 Pawłowi Kukizowi towarzyszył poseł Ziemi Radomskiej, Robert Mordak. Spotkanie prowadził Edmund Kordas a moderował Martin Bożek

ps. Już niedługo reportaż filmowy ze spotkania przygotowany przez TeLeOKO

 

 

Admin admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
uczestnik
uczestnik 11.12.2017, 15:53
Dobre spotkanie, facet normalny, zaangażowany ale żaden oszołom, jak go niektórzy próbują wrobić. Widocznie za bardzo komuś przeszkadza, skoro tak sie go boją. Szkoda tylko że tak krótko.Rozumiem, że nie tak łatwo jest sprowadzić kogoś tak znaczącego do Kozienic tym bardziej chylę czoła przed organizatorami, którzy to sprawnie zrobili.

Pozostałe