Kolejny sukces Hamera

  • 21.01.2018, 08:01
  • Admin admin
Kolejny sukces Hamera
Udana wyprawa kozienickich strzelców na mistrzostwa we Wrocławiu

Rekordowa ilość 270 zawodników i zawodniczek wzięła udział w Mistrzostwach Polski w strzelaniach pneumatycznych, które odbyły się we Wrocławiu tydzień temu.

W drugim dniu mistrzostw znakomicie zaprezentował się Krzysztof KOZŁOWSKI z Hamera Kozienice. Kozieniczanin nie zdobył co prawda medalu ale miejsce w czołowej ósemce to duży sukces. Utalentowanym strzelcem Hamera już zainteresowały się niektóre kluby wojskowe. Niewykluczone więc, że już niedługo pójdzie w ślady swojego utytułowanego kolegi Szymona Wielgomasa, który zmienił barwy klubowe. Nadzieja we władzach Kozienic, że docenią odpowiednio strzelectwo sportowe, które od 30 lat promuje miasto i jest jego znakomitą wizytówką w kraju i za granicą

 

Remigiusz Żak

V-ce Prezes d/s sportowych

Admin admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Paul
Paul 22.01.2018, 12:43
Może program strzelnica w każdej gminie coś pomoże ?

Pozostałe