VI Rajd Rowerowy szlakami Kozienickiego Parku krajobrazowego

  • 08.05.2018, 00:49
  • Admin admin
VI Rajd Rowerowy szlakami Kozienickiego Parku krajobrazowego
Serdecznie zapraszamy 13 maja do udziału w rajdzie rowerowym po szlakach Kozienickiego Parku Krajobrazowego.

W tym roku startujemy z parkingu przy dawnych zakładach sztucznej skóry w Pionkach. Po rejestracji, założeniu koszulek rajdowych ruszamy w stronę Maryna. Pierwszy odpoczynek zaplanowany jest w miejscu pn.:”Trzy stawy” w pobliżu Jedlni-Letnisko. Następnie jedziemy w stronę miejscowości Stoki i dalej Królewską Drogą dotrzemy do    ostatniego przystanku przy tzw. „Bartnym Kącie”. Meta z ogniskiem zaplanowana jest na polanie przy leśniczówce Podgóry.

tutaj trasa rajdu: TRASA

Wszystkich chętnych prosimy o przygotowanie rowerów do jazdy po terenie, drogach gruntowych oraz zabranie ze sobą wody i lekkiego prowiantu. Młodzież może jechać pod opieką osoby dorosłej.

Zapisy przyjmujemy pod telefonem 48 612 34 41 oraz 509 532 021 do piątku tj. 11 maja.

Szczegóły na naszej stronie www.parkiotwock.pl

Jak co roku nasz rajd wspierają: Starostwo Powiatowe w Radomiu, Urząd Miasta Pionki oraz Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach.

Jolanta Tabor - KPK

……

Admin admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe