Skorzystaj z zabiegów SPA na rozpoczęcie lata

  • 26.06.2020, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Skorzystaj z zabiegów SPA na rozpoczęcie lata
Zabiegi w SPA pomagają odzyskać równowagę ciała i ducha. Dzięki nim można głęboko zrelaksować umysł, zapomnieć o problemach i stresie, jednocześnie dbając o urodę. Jakie zabiegi w SPA warto wykonać przed rozpoczęciem lata, by odzyskać naturalną równowagę? Oto dwa zabiegi, które oferuje hotel SPA w mazowieckim.

 

  1. Hydroterapia - lecznicza moc kąpieli
  2. Platforma wibracyjna - przywrócenie naturalnej równowagi organizmu 

Pobyt w SPA z reguły kojarzy się wyłącznie z intensywnymi zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz i ciało. Hotel SPA w mazowieckim oferuje jednak zupełnie inny rodzaj zabiegów, dzięki którym odzyskuje się pełną harmonię ciała i ducha. Specjalne terapie sprawiają, że cały organizm i umysł stają się perfekcyjnie funkcjonującą jednością, a wszystko to odbywa się w otoczeniu zieleni, ciszy i czystego powietrza. Poznaj dwa zabiegi w SPA, które warto wykonać na rozpoczęcie lata.

Hydroterapia - lecznicza moc kąpieli

Hydroterapia to inaczej terapia wodą. Od wieków ludzie zdają sobie sprawę z leczniczego wpływu kąpieli na całe ciało i umysł, dlatego terapie oparte na wodzie są dokładnie opisane i w pełni bezpieczne. Wodolecznictwo było stosowane już w starożytności. Dzięki hydroterapii, którą oferuje hotel SPA mazowieckie, poprawia się ogólny stan zdrowia. Ponadto kąpiele niosą przyjemność, pomagają głęboko się zrelaksować, poprawić samopoczucie i odprężyć wszystkie mięśnie. Woda łagodzi bóle, a dzięki odpowiednio dobranym dodatkom, leczy wysypki, podrażnienia skórne oraz inne problemy. Lecznicze kąpiele mają również wpływ na poprawę witalności i ogólnej odporności organizmu. Z hydroterapii można skorzystać bez względu na wiek i stan zdrowia, gdyż woda o leczniczych właściwościach jest bezpieczna nawet dla schorowanych seniorów i osób z licznymi dolegliwościami zdrowotnymi.

Platforma wibracyjna - przywrócenie naturalnej równowagi organizmu

Platforma wibracyjna w hotelu SPA w województwie mazowieckim jest przeznaczona dla osób, które chcą przywrócić pełną, naturalną równowagę organizmu. Dzięki niej reguluje się normalny rytm organizmu, uspokaja się umysł oraz harmonizuje pracę całego ciała. Efekt osiąga się poprzez wykorzystanie częstotliwości rezonansowych Schumanna. Terapię na platformie wibracyjnej poleca się osobom, które skarżą się na przewlekłe zmęczenie, chroniczny stres oraz bezsenność. Po zabiegu znacznie łatwiej wyciszyć umysł oraz zasnąć po ciężkim dniu pracy, dlatego z platformy wibracyjnej szczególnie chętnie korzystają przepracowane kobiety oraz młode mamy, które chcą zadbać o swoje zdrowie.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: