Hulajnogi elektryczne do 120 kg

  • 26.08.2020, 13:00
  • Grupa Tipmedia
 Hulajnogi elektryczne do 120 kg

Hulajnogi elektryczne coraz bardziej zyskują na popularności. Nic dziwnego - dzięki nim w szybki, tani i ekologiczny sposób dotrzesz w każde miejsce bez żadnych komplikacji. Decydując się na zakup hulajnogi należy zwrócić szczególna uwagę na jej parametry, takie jak: maksymalna prędkość, zasięg czy czas ładowania baterii. Warto także sprawdzić maksymalny udźwig hulajnogi. Jeżeli pojazd będzie przeciążony wtedy jego możliwości znacznie się obniżają. Dobrze jeśli hulajnoga dla dorosłych posiada nieco większy udźwig, ponieważ trzeba pamiętać o dodatkowych bagażach (np. torby z zakupami, plecak), które towarzyszą nam podczas podróży.

Motus Scooty 8.5

Motus Scooty 8.5 poradzi sobie z ciężarem do 100 kg. Hulajnoga potrafi rozwinąć prędkość do 25 km/h i na jednym ładowaniu jest w stanie pokonać 25-kilometrowy dystans. Czas ładowania baterii wynosi od 3 do 5 godzin. Motus Scooty 8.5 został wyposażony w silnik o mocy 350W oraz akumulator o pojemności 7.8 Ah. Maksymalną prędkość możemy ograniczyć do 15 km/h za pomocą włączenia trybu ECO. Za pomocą tempomatu możemy ustawić stałą prędkość z jaką będzie poruszać się urządzenie.

Na długie i komfortowe podróże

Motus Scooty 8.5 posiada wszystko co jest potrzebne do długich, komfortowych podróży. 8.5-calowe koła poradzą sobie z nierównościami na drodze, powodując, że jazda staje się niezwykle płynna. Dobrą widoczność na drodze po zmroku zapewnia przednie oświetlenie LED oraz migające światło hamowania i odblaski. Efektywne hamowanie zapewnia mocny, hamulec tarczowy. Na kierownicy zamontowano wyświetlacz, który informuje nas o aktualnej prędkości, wybranym biegu czy poziomie naładowania baterii. Hulajnoga za sprawą mechanizmu składania jest niezwykle poręczna.

 

Xiaomi MiJia M365

Xiaomi MiJia M365 również poradzi sobie z ciężarem do 100 kg. Cechą wyróżniającą ją wśród zaprezentowanych w artykule modeli jest aplikacja mobilna. Prędkość maksymalna hulajnogi wynosi 25 km/h, a zasięg jest równy 30 km. Czas ładowania baterii wynosi ok.5 godzin. Moc silnika wynosi 350W, a pojemność akumulatora to 7.8 Ah. Do wyboru mamy dwa tryby jazdy: zwykły oraz ECO, dzięki któremu ograniczymy maksymalną prędkość do 18 km/h.

Innowacyjne rozwiązania

W Xiaomi MiJia M365 zastosowano innowacyjne rozwiązania, które wpływają na lepsze funkcjonowanie urządzenia. W hamowaniu zastosowano technologię KERS, która pozwala na odzyskiwanie energii w trakcie hamowania. Kierownicę można złożyć wzdłuż podestu i zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Wyświetlacz LCD informuje nas o poziomie naładowania baterii. Wielofunkcyjna aplikacja mobilna umożliwia dostęp do informacji o aktualnej prędkości, przebytej trasie czy czasie podróżowania. Za jej pomocą możemy także ustawić stałą prędkość z jaką będzie poruszać się urządzenie.

Techlife X5

Techlife X5 jest faworytem wśród zaprezentowanych modeli. Jego maksymalny udźwig to aż 120 kg. Posiada także najlepsze parametry - jej prędkość maksymalna to 45 km/h, a zasięg wynosi 40 km. Czas ładowania baterii to zaledwie 3 godziny. Tak świetne parametry to zasługa silnika o mocy 500W oraz akumulatora o pojemności 10,4 Ah. Za pomocą tempomatu możemy ustawić stałą prędkość z jaką będzie poruszać się urządzenie.

Jedyna w swoim rodzaju

Techlife X5 to hulajnoga, która sprawdzi się zarówno do podróżowania po mieście jak i do jazdy po nierównym terenie. Koła o wielkości 8.5 cala oraz przedni amortyzator sprężynowy i tylny hydrauliczny dbają o komfort podczas jazda. Na wyświetlaczu znajdującym się na kierownicy urządzenia zostają wyświetlone informacje o aktualnej prędkości, przebiegu czy poziomie naładowania baterii. System szybkiego składania sprawia, że hulajnoga jest niezwykle poręczna. Natomiast dla jeszcze bezpieczniejszej jazdy hulajnoga została wyposażona w oświetlenie LED, które skutecznie poprawi widoczność na drodze po zmroku.

Podsumowanie - hulajnogi do 120 kg

Hulajnogi elektryczne do 120 kg doskonale sprawdzą się jako środek transportu dla dorosłych. Tak duży udźwig hulajnogi pozwala na swobodne podróżowanie, nawet wraz z dodatkowym bagażem. Ważne, aby hulajnoga elektryczna nie była zbytnio przeciążona, gdyż wtedy jej osiągi znacznie się obniżą.

 

Artykuł powstał we współpracy z Portalem Hulajnogi-ranking.pl

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: