Płyn doustny Este Synergy czy klasyczne kremy – co lepiej stosować w ramach suplementacji?

  • 16.06.2021, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Płyn doustny Este Synergy czy klasyczne kremy – co lepiej stosować w ramach…
Dzisiejszy konsument, wchodząc do drogerii lub apteki ma przed sobą pełne półki kosmetyków czy suplementów diety. Poszukując rozwiązań w internecie, może natknąć się na jeszcze więcej produktów, które obiecują wiele pozytywnych skutków, wynikających z ich stosowania. Szczególnie modna staje się obecnie suplementacja, jako sposób na dbanie o siebie i swoje ciało. Środki takie jak płyn doustny Este Synergy są więc obiektem zainteresowania dużej liczby kobiet. Z drugiej jednak strony, producenci kremów i specyfików aplikowanych na skórę, wciąż walczą o uwagę klientek. Jesteś jedną z osób, które mają niemały dylemat w tej kwestii? Więc przeczytaj poniższe porady.

 

​Płyn doustny Este Synergy czy krem? – metoda stosowania

Nie bez znaczenia jest sposób, w jaki dostarczamy sobie pożytecznych substancji do naszego organizmu, zwłaszcza dla osób, które cenią swój czas. W przypadku kremów, musisz poświęcić sporo czasu na to, aby dokładnie go wsmarować i poczekać aż się wchłonie zanim nałożysz na twarz makijaż. Jeśli spieszysz się do pracy lub odwozisz dzieci do szkoły, liczy się wtedy każda minuta. Możesz przełożyć to na wieczór, jednak ryzykujesz, że zapomnisz o aplikacji kremu lub będziesz musiała później się położyć. Płyn doustny Este Synergy zażywa się w bardzo prosty i szybki sposób. Jedna fiolka ma 25ml i przed przyjęciem porcji, musisz tylko rozpuścić ją w herbacie lub innym napoju. Zrób to podczas posiłku, a na pewno nie zapomnisz o swojej codziennej suplementacji.

​Płyn doustny Este Synergy czy krem? - skład

Na rynku znajdziemy wiele rodzajów kremów, które różnią się znacznie poziomem skuteczności. Wiele z nich zawiera substancje takie jak kolagen czy kwas hialuronowy, które powszechnie uważa się za wartościowe. Podobnie jest z płynem doustnym Este Synergy, który został wzbogacony dodatkowo także o witaminy. Dokładniejsze informacje znaleźć można tutaj https://estesynergy.com/plyn-doustny/. Zdecydowanie warto poznać skład suplementu przed jego zastosowaniem, a dla bezpieczeństwa skonsultować go także z lekarzem.

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: