Odzież od P&M - chcemy być częścią Twojego sukcesu!

  • 29.08.2022, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Odzież od P&M - chcemy być częścią Twojego sukcesu!
Firma P&M istnieje na rynku od 1995 roku i świadczy usługi szycia, krojenia, znakowania i prasowania ubrań, a także hurtową sprzedaż odzieży reklamowej i roboczej. Nasza profesjonalna kadra szczyci się wysokimi kwalifikacjami, wieloletnim doświadczeniem i zawsze chętnie służy radą i pomocą. Odzież naszą stosują chętnie duże firmy, dla których ogromne znaczenie ma akcja marketingowa, jak również mniejsze przedsiębiorstwa, które potrzebują ubrań roboczych dla swoich pracowników. Dodatkowym atutem naszego biznesu jest to, że zajmujemy się znakowaniem odzieży za pomocą nowoczesnych technik takich jak haft komputerowy, druk cyfrowy, sublimacja, dtg, sitodruk i innych.

Znakomita odzież z logo firmy dźwignią wizerunku każdego biznesu

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że postanowiłeś wejść na stronę P&M i sprawdzić, jakie usługi i towary mamy do zaoferowania. A jest w czym wybierać! Nasze produkty to najwyższej jakości, wyselekcjonowane z precyzyjną starannością ubrania i akcesoria reklamowe. Pracownicy szwalni P&M dbają o to, aby produkty były uszyte z materiałów najwyższej jakości, o świetnych właściwościach, barwach, funkcjonalne, przydatne i wytrzymałe. Nasi eksperci są w stanie sprostać najbardziej wyrafinowanym gustom. Kontrahenci mogą liczyć na kompleksową obsługę, przy użyciu najnowocześniejszych maszyn i wykwalifikowanej kadry doświadczonej w projektowaniu, wykrawaniu i szyciu dla przedsiębiorstw, które potrzebują szeroko pojętej akcji marketingowej. Ponadto odzież z logo idealnie wpływa na pozytywny wizerunek firmy, przyczynia się do rozwoju biznesu i pozwala na bycie o kilka kroków przed konkurencją.

Gdy obserwujemy jak nasi Klienci rozwijają i poszerzają swoją działalność, cieszymy się razem z nimi i staramy się oferować coraz szerszy wybór naszych towarów i usług. Właśnie dlatego stworzyliśmy na naszej stronie specjalne kategorie, które ułatwią poszukiwania odzieży oraz akcesoriów reklamowych, dostosowanych do indywidualnych zapotrzebowań.

Liczne kategorie odzieży reklamowej i roboczej od P&M

Imponująca liczba 6000 ubrań reklamowych i roboczych musi robić wrażenie. Wszystkie produkty oferujemy w przystępnych cenach. Dzięki rozbudowanemu menu, szybko i sprawnie można znaleźć interesujący asortyment. Na naszej stronie są nie tylko dokładne zdjęcia, ale również bardzo rozbudowane i szczegółowe opisy produktów i usług. Przy każdym widnieje cena oraz informacja, że nasze rzeczy można kupić na raty, co jest dużym udogodnieniem dla wielu przedsiębiorców. Na odzieży reklamowej umieszczamy zgodnie z zamówieniem klienta logo jego firmy. W tej kategorii znajduje się odzież korporacyjna, koszulki, bluzy, polary, koszule, swetry, piżamy, kurtki, kamizelki, spodnie, szorty, koszulki polo, a także akcesoria reklamowe takie jak torby, ręczniki, szlafroki, maseczki, czapki, odzież sportowa i ostrzegawcza. Na stronie są jeszcze dostępne bardzo dobrej jakości ubrania robocze, praktyczne i niezwykle wygodne obuwie oraz specjalistyczna odzież do mroźni i chłodni.  

Nasza firma jest otwarta na wszelkie pytania i współpracę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: