Stojące wieszaki na ubrania - idealne rozwiązanie do garderoby

  • 22.08.2019, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Stojące wieszaki na ubrania - idealne rozwiązanie do garderoby
Masz małe mieszkanie lub niewielką garderobę? Stoisz przed odwiecznym dylematem jak zagospodarować takie miejsce, aby było funkcjonalne i nie zajmowało dużo miejsca? Tradycyjne regały lub szafy najczęściej są dość dużych gabarytów i ciężko sensownie je ustawić w bardzo małych pomieszczeniach. Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie stojącego wieszaka na ubrania, który zazwyczaj zajmuje mało miejsca, a przy tym nadaje pomieszczeniu nowoczesnego charakteru.

Jak wygląda stojący wieszak na ubrania?

Stojący wieszak na ubrania to nic innego jak metalowa lub drewniana konstrukcja składająca się z kilku elementów. Na rynku można odnaleźć przeróżne modele, od tych najprostszych do tych najbardziej wymyślnych. Wybór kolorów również jest dowolny, lecz najczęściej można spotkać stojące wieszaki na ubrania w obecnie bardzo modnym kolorze jakim jest biel oraz w czerni i brązie. Niektóre modele posiadają dodatkową półkę, którą można wykorzystać do przechowywania obuwia.

Jak wybrać najlepszy stojący wieszak na ubrania?

Jest kilka ważnych aspektów na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy zakupie stojącego wieszaka na ubrania. Po pierwsze zdecyduj się na konkretny kolor. Jest to dość ważny element wystroju danego wnętrza, więc warto byłoby dopasować go do koloru ścian czy stylu urządzenia danego pomieszczenia. Po drugie zastanów się nad konkretnym modelem, czy ma to być konstrukcja służąca wyłącznie do wieszania ubrań czy też ma posiadać dodatkowe półki, gdzie będzie można poukładać dodatkowe rzeczy. Kolejną ważna rzeczą jest to, aby zwrócić uwagę na stabilność konstrukcji. Stojący wieszak na ubrania nie może się chwiać, bujać a wszystkie elementy powinny być połączone w sposób dokładny. Jest to bardzo ważne, gdyż wieszak pod obciążeniem musi zachować swoją stabilność, aby było można bezpiecznie z niego korzystać. Jeżeli już w sklepie podczas oględzin wieszak jest chwiejny i niestabilny to niestety należy poszukać innego, wykonanego w trwalszy sposób. Dodatkowym elementem stojącego wieszaka na ubrania bardzo często jest organizer z półkami, który stanowi ciekawy design, a przy tym generuje więcej miejsca do przechowywania. Na rynku dostępne są też modele, które u podstawy posiadają kółka, które sprawiają, że wieszak staje się mobilny i jeszcze bardziej funkcjonalny. Istnieje bardzo dużo opcji zagospodarowania stojącego wieszaka na ubrania. Jest to mebel bardzo praktyczny i nowoczesny.

Gdzie można kupić stojący wieszak na ubrania i ile kosztuje?

Najszybszą opcją zakupu stojącego wieszaka na ubrania jest zakup przez internet. Ceny są bardzo konkurencyjne w porównaniu do sklepów stacjonarnych. Jedynym minusem jest bark możliwości sprawdzenia jakości materiałów z jakich został wykonany. Warto tutaj zasięgnąć opinii innych kupujących. Ceny stojącego wieszaka na ubrania zaczynają się od 50 zł, a modele lepszej jakości kosztują w granicach 200zł.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: