Nowe mieszkania w Lublinie

  • 27.08.2019, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Nowe mieszkania w Lublinie
Lublin jest miastem rozwijającym się, bogatym w perspektywy zawodowe oraz zaplecze kulturalne. Infrastruktura, tworząca się w mieście na kształt nowoczesnych, praktycznych rozwiązań zdecydowanie sprzyja inwestowaniu. Nieruchomości, powstające w Lublinie są budowlami w wysokim standardzie, doskonale zlokalizowanymi oraz zapewniającymi komfort zamieszkania. Szeroka oferta mieszkań na rynku pierwotnym tworzy możliwości wyboru pośród apartamentów przestronnych, zapewniających spokój i poczucie prywatności oraz mniejszych nieruchomości, przeznaczonych dla niewielkich rodzin, dla których liczy się bliskość miejskich udogodnień. Inwestycja w nową nieruchomość wiąże się z niskimi kosztami eksploatacyjnymi, co zwiększa korzyści w perspektywie długoterminowej.

Wysoki standard, dogodna lokalizacja

Wybierając lokalizację mieszkania, najczęściej kierujemy się podstawowymi kryteriami odległości od centrum miasta oraz związanej z nim bliskości do punktów edukacyjnych, usługowych i rekreacyjnych. Nowe mieszkania Lublin to zróżnicowana oferta nieruchomości, umiejscowionych w miejscach, gdzie dojazd do centrum zajmuje niewiele czasu, a bezpośredni kontakt z zielenią zapewnia możliwość codziennego relaksu w otoczeniu przyrody. Mieszkania, dostępne w inwestycji Nowy Standard stanowią ofertę dla wymagających inwestorów, dla których rodzaj materiałów oraz zakres wykonanych prac w standardzie deweloperskim jest ponadprzeciętny. W mieszkaniach wystarczy pomalować ściany, położyć glazurę, zamontować sprzęty sanitarne i można myśleć o przeprowadzce. Mieszkania posiadają funkcjonalny rozkład oraz różnorodne metraże, z pewnością sprawdzą się również jako inwestycja w luksusowy wynajem.

Przestrzeń, komfort, korzyści

Apartamenty Sławnikowskie są miejscem, w którym można zaznać komfortu mieszkania w domu oraz korzystać z udogodnień zamieszkiwania apartamentu. Dwukondygnacyjne budynki mieszczą przestronne apartamenty parterowe z ogródkami oraz apartamenty na wyższej kondygnacji z tarasami. Dowolność aranżacji układu pomieszczeń stwarza duże możliwości, natomiast lokalizacja zapewnia spokój i dogodny dojazd do centrum. Komfort życia można podnosić, obniżając koszty. W jaki sposób? Mieszkając w nowym budynku, powstałym z uwzględnieniem utrzymania jak największej efektywności energetycznej. W Lublinie powstało osiedle Koncertowa Dolina, na którym poza wygodą codziennego życia można korzystać z rozwiązań ekologicznych i energooszczędnych. 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: