Depilacja laserowa - czy warto?

  • 24.01.2020, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Depilacja laserowa - czy warto?
Niemal każda kobieta zgodzi się z opinią, że golenie klasyczną maszynką nie należy do lubianych czynności. Ta rutyna pielęgnacyjna nie tylko zajmuje wiele czasu, ale i podrażnia delikatną skórę. Dodatkowo idealny efekt utrzymuje się maksymalnie przez kilkanaście do kilkudziesięciu godzin. Czy możemy zrobić coś innego, co pozwoli nam na skuteczne usunięcie zbędnego owłosienia? Oczywiście, że tak! Od kilku lat niezwykłą popularnością szczególnie u pań, cieszy się depilacja metodą laserową. Sprawdźmy więc, czy przy jej pomocy osiągniemy upragniony efekt gładkiej skóry oraz dowiedzmy się, z jakich atutów słynie to rozwiązanie.

Depilacja laserowa — na czym polega?

Depilacja laserowa to zabieg, który pozwala na trwałe pozbycie się owłosienia z wybranych partii ciała. Wykonywany jest on przy pomocy profesjonalnego lasera, który emitując wiązkę światła, dogłębnie eliminującą wszystkie włoski wraz z cebulkami. Efekt jest niemal natychmiastowy, lecz w celu uzyskania pożądanego rezultatu, należy wykonać kilka takich sesji, z zachowaniem odpowiedniej przerwy pomiędzy nimi. Często mówi się, że depilacja laserowa jest bolesna. Nie jest to może najprzyjemniejszy zabieg, jednak u większości pań, występujący dyskomfort jest mniejszy, niż podczas tradycyjnej depilacji woskiem, czy depilatorem. Nie mamy się więc czego obawiać.

 

Skuteczna i bezpieczna depilacja laserowa

Warto pamiętać, że depilacja laserowa to zabieg, który może być wykonywany jedynie przez specjalistów. Dlatego też wybierajmy jedynie renomowane kliniki oraz salony kosmetyczne, takie jak https://www.lasercs.pl/kontakt/lublin W takich miejscach profesjonaliści wykonują depilację przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń. Dzięki temu zyskujemy gwarancję pełnej skuteczności, a przede wszystkim bezpieczeństwa zabiegu.

 

Depilacja laserowa to przede wszystkim najlepszy sposób na to, by cieszyć się wspaniałą gładkością skóry. Wyjściowy rezultat utrzymuje się bowiem przez około 5 lat. Na ten czas nareszcie będziemy mogły się pożegnać z klasyczną maszynką.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: