SKP Delfin Kozienice na III Otwartych Mistrzostwach Grójca w Pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Grójec

  • 05.12.2019, 19:30 (aktualizacja 05.12.2019, 19:42)
  • Albert Kopański
SKP Delfin Kozienice na III Otwartych Mistrzostwach Grójca w Pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Grójec
W dniu 23.11.2019 r. odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Grójca w Pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta i gminy Grójec.W zawodach wystartowało 250 zawodników w tym 15 z SKP Delfin Kozienice.

Wyniki:

Weronika Grabarczyk-rocznik 2011

4 miejsce na 50m stylem dowolnym czas 47,51

3 miejsce na 50m stylem klas. czas 57,83

Barbara Balcerzak-rocznik 2010

2 miejsce na 50m stylem dowolnym czas 36,58

2 miejsce na 50m klas. czas 48,82

1 miejsce na 50m grzb. czas 46,74

Martyna Bronisz-rocznik 2008

2 miejsce na 50m stylem dowolnym czas 38,93

2 miejsce na 50m stylem klas. czas 50,59

3 miejsce na 100m stylem zmiennym czas 1:41,78

Julia Spis -rocznik 2008

6 miejsce na 50m stylem dowolnym czas 40,93

4 miejsce na 50m stylem klas. czas 54,40

2 miejsce na 50m stylem grzb. czas 50,00

Karolina Luty-rocznik 2007

7 miejsce na 50m stylem dowolnym czas 38,44

5 miejsce na 50m stylem klas. czas 52,41

3 miejsce na 50 m stylem grzb. czas 48,73

Kajetan Jezierski-rocznik 2011

9 miejsce na 50m stylem dowolnym czas 53,70

6 miejsce na 50m stylem grzb. czas 1:04,86

Julian Luty- rocznik 2010

21 miejsce na 50m stylem dowolnym czas 1:09,21

12 miejsce na 50m stylem grzb. czas 1:12,71

Adam Wronka-rocznik 2010

12 miejsce na 50m stylem dow. czas 46,63

18 miejsce na 50m stylem klas. czas 1;06,93

3 miejsce na 50m stylem grzb. czas 51,92

Dawid Spis-rocznik 2010

16 miejsce na 50m stylem dowolnym czas 51,15

9 miejsce na 50m stylem grzbietowym czas 59,95

17 miejsce na 50m stylem klas. czas 1:06,47

Maciej Bieniek -rocznik 2009

2 miejsce 50 stylem dowolnym czas 36,60

1 miejsce na 50m stylem grzb. czas 41,77

1 miejsce na 50m stylem motylkowym czas 46,17

Michał Bieniek-rocznik 2009

5 miejsce na 50m stylem dowolnym czas 42,54

1 miejsce na 50m stylem klasycznym czas 49,56

3 miejsce na 50m stylem motylkowym czas 50,77

Maksymilian Bednarz-rocznik 2009

6 miejsce na 50m stylem dow.czas 42,57

6 miejsce na 50m stylem grzb. czas 50,57

4 miejsce na 50m stylem klas.czas 1:00,30

Filip Kobylski-rocznik 2009

8 miejsce na 50m stylem dow. czas 46,08

5 miejsce na 50m stylem klas. czas 1:00,40

8 miejsce na 50m stylem grzb. czas 53,45

Tomasz Luśtyk-rocznik 2009

4 miejsce na 50m stylem dow. czas 40,25

2 miejsce na 50m stylem grzb.czas 45,65

4 miejsce na 50m stylem mot. czas 53,37

Mateusz Smykiewicz-rocznik 2009

3 miejsce na 50m stylem dow. czas 39,75

3 miejsce na 50m stylem grzb. czas 45,70

5 miejsce na 50m stylem mot. czas 54,48

 

Albert Kopański

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe