Enea Wytwarzanie po raz kolejny obdarowała prezentami dzieci z okazji mikołajek

  • 07.12.2020, 20:44
  • Albert Kopański
Enea Wytwarzanie po raz kolejny obdarowała prezentami dzieci z okazji mikołajek
W piątek, 4 grudnia, dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach w roli Świętego Mikołaja przekazał prezenty dla dzieci przebywających na Oddziale Pediatrycznym szpitala w Kozienicach. Paczki z prezentami przygotowano we współpracy Enei Wytwarzanie z Komendą Powiatową Policji w Kozienicach.

To już niemal tradycja, kiedy w okresie mikołajkowym kozieniccy policjanci oraz wolontariusze Enei Wytwarzanie łączą siły, by sprawić radość najmłodszym, którzy szczególnie potrzebują w tym czasie miłości i ciepła. Ten rok, choć inny niż wszystkie, nie przeszkodził w obdarowaniu dzieci upominkami. W związku z panującą pandemią, zorganizowano nieco inną formę przekazania prezentów dzieciom przebywającym na oddziale szpitalnym. Zamiast osobistych odwiedzin Świętego Mikołaja, paczki przekazane zostały na ręce ordynatora oddziału dziecięcego szpitala w Kozienicach, który sam z kolei podaruje prezenty małym pacjentom. Obdarowanie prezentami dzieci, które zmagają się z chorobami to bardzo wzruszający moment. Ten gest najczęściej spotyka się z dużym zaskoczeniem, a także wywołaniem radości i uśmiechu u dziecka, który jest najlepszym lekarstwem w chorobie.

Była to już kolejna akcja zorganizowana wspólnie przez policjantów i wolontariuszy Enei Wytwarzanie, dlatego postanowiliśmy kontynuować tę szlachetną inicjatywę bez względu na panujące okoliczności.

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe