Wygraj Sukces – Kozienicki Dom Kultury zaprasza na eliminacje do prestiżowego konkurs

  • 19.03.2021, 18:10
  • Albert Kopański
Wygraj Sukces – Kozienicki Dom Kultury zaprasza na eliminacje do prestiżowego konkurs
Młodzi wokaliści stają przed kolejną szansą na to, by zabłysnąć w świecie muzyki. Przed nami bowiem kolejna odsłona konkursu „Wygraj Sukces”, a Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka tradycyjnie jest jednym z organizatorów kwalifikacji tej prestiżowej imprezy.

 

Organizatorami 26. Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” są Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio „PRO-MEDIA w Tarnobrzegu”.

Kozienicki Dom Kultury od wielu lat współpracuje z organizatorami konkursu i odpowiada za przygotowanie kwalifikacji wstępnych i regionalnych, które odbywają się w naszej siedzibie. W tym roku będzie nieco inaczej. Eliminacje wstępne odbędą się w formule on-line. Z kolei regionalne, w zależności od sytuacji epidemiologicznej w kraju, on-line lub na żywo w KDK – tłumaczy Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Konkurs adresowany jest do solistów – dzieci i młodzieży, którzy rywalizują w czterech kategoriach wiekowych: 2014-2011, 2010-2008, 2007-2005 i 2004-2002. Szczegółowe zasady udziału w konkursie można znaleźć w regulaminie, opublikowanym na stronie www.wygrajsukces.com.pl.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą do 15 maja, a lista osób zakwalifikowanych do II etapu zostanie opublikowana na stronie konkursu. Kwalifikacje regionalne odbędą się między 15 września a 15 października. Półfinały i finały zaplanowano na listopad.

Główną nagrodą w tegorocznej edycji konkursu jest nagroda pieniężna w wysokości 5 tys. zł. W poszczególnych kategoriach przyznane będą również nagrody rzeczowe – zaznacza Elwira Kozłowska i dodaje: – Serdecznie zachęcam do udziału w konkursie. Przypomnę tylko, że w ubiegłych latach nasi młodzi wokaliści, podopieczni Kozienickiego Domu Kultury, występowali w koncertach półfinałowych i finałowych „Wygraj Sukces”, walcząc o najwyższe laury. Warto spróbować swoich sił.

Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela Tarnobrzeski Dom Kultury pod nr tel. 15 822-74-97; 822-21-10; e-mail: [email protected]

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe