I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Enei Wytwarzanie ds. Pracowniczych

  • 20.10.2021, 12:58 (aktualizacja 20.10.2021, 13:28)
  • Albert Kopański
I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Enei Wytwarzanie ds. Pracowniczych
Drużyna MZZE wygrała w I Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Enei Wytwarzanie ds. Pracowniczych. Najlepszym zawodnikiem zawodów został wybrany Andrzej Kalinka

 

Emocje na boisku

Drużyna MZZE wygrała w I Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Enei Wytwarzanie ds. Pracowniczych. Najlepszym zawodnikiem zawodów został wybrany Andrzej Kalinka.

I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa ds. Pracowniczych odbył się 16 października na boisku przy Zespole Szkół nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach. Wzięło w nim udział 6 drużyn składających się z pracowników Enei Wytwarzanie: Olejandry, Logistyka, MZZE, TWR-C, STANY, TWR-A.  Zespoły liczyły 12 zawodników, z których bezpośrednio grało sześciu w polu plus bramkarz. Mecze trwały dwa razy po 10 minut, obowiązywał system każdy z każdym.

Zaangażowanie było ogromne, po zaciętej rywalizacji na boisku I miejsce zajęła drużyna MZZE,

drugie TWR-C,

a trzecie TWR-A.

Przyznano również nagrody indywidualne. Kapituła turnieju uznała za najlepszego zawodnika turnieju Andrzej Kalinkę (MZZE),

najlepszym bramkarzem został Łukasz Mularski (TWR-C),

 

a najlepszym strzelcem Sławomir Kuźmiński (MZZE).

 

Puchary i nagrody indywidualne wręczył Marcin Łukasiewicz, Wiceprezes Zarządu ds. Pracowniczych, który był pod ogromnym wrażeniem zaangażowania naszych pracowników podczas wszystkich pojedynków. Dziękował też za udział zawodnikom biorącym udział w zawodach. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki wraz z pamiątkową koszulką.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników i już zapraszamy na kolejną edycję turnieju.

Albert Kopański

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe