Koncert kolęd w Brzózie

  • 26.01.2017, 18:13
  • Mat. organizatorów
Koncert kolęd w Brzózie Mat. organizatorów
20 stycznia w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brzózie odbył się wyjątkowy koncert „Kolęda płynie z wysokości”.

Dyrektor szkoły Dariusz Pronobis serdecznie przywitał wszystkich zgromadzonych gości.

Absolwenci oraz uczniowie muzycznie przygotowani przez p. Konrada Kacprzyka wykonali wiele utworów. Były to m.in.: „Wśród nocnej ciszy”, „Coraz bliżej święta...”, „Gdy się Chrystus rodzi”, „Maleńka miłość”, „Kołysanka dla Jezusa”, „Święty czas”.

Wystąpili:

soliści: Emilia Olszewska, Karolina Janeczek, Julia Nowak, Kornelia Tęcza, Patrycja Włodarczyk,Daria Serafin, Julia Ośka, Zuzanna Koral, Milena Mańturzyk, Weronika Serafin, Aleksandra Lewandowska; 
chór ZSO w Brzózie;
oraz instrumentaliści ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Kozienicach: akordeon – Piotr Kulik, skrzypce – Michał Bielenda, keyboard – Zuzanna Koral. 

Z charyzmą zaprezentowane kolędy sprawiły, że zebrani z radością słuchali i chętnie nagradzali występujących brawami. W roli narratora wystąpiła Julia Ośka.
O scenariusz i dekoracje zadbała p. Ewa Ośka, natomiast samorząd szkolny pod kierunkiem pp. Anny Prątnickiej i Beaty Pszczoły-Bąk roztoczył opiekę nad przybyłymi gośćmi, zapewniając im słodki poczęstunek.

Blisko dwugodzinne kolędowanie dostarczyło zebranym wielu artystycznych wrażeń. Na koniec spotkania pan dyrektor serdecznie podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji koncertu, za zaangażowanie i udział w uroczystości.

Już po raz piąty Zespół Szkół Ogólnokształacących w Brzózie we współpracy z Biblioteką Publiczną Gminy Głowaczów – Filią w Brzózie zorganizował koncert, którego głównym celem jest integracja środowiska lokalnego oraz oddanie atmosfery Świąt Bożego Narodzenia, którym towarzyszy piękna tradycja wspólnego kolędowania. 

Niepowtarzalny klimat wieczoru sprawia, że cieszy się on dużym zainteresowaniem publiczności.
 

Mat. organizatorów

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe