Policjanci - ratownikami

  • 03.07.2017, 14:08
  • Admin admin
Policjanci - ratownikami
Dzięki szybkiej i profesjonalnej reakcji policjantów nie doszło do tragedii

    Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu uratowali mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Opanowanie funkcjonariuszy oraz profesjonalnie i skutecznie przeprowadzona akcja reanimacyjna pozwoliła na uratowanie 52-latka, który targnął się na własne życie.

Wczoraj około godz. 22.00 dyżurny zwoleńskiej Policji odebrał telefon. W słuchawce usłyszał męski głos, który informował go, że chce odebrać sobie życie. Dzięki spokojnej rozmowie dyżurnemu udało się dowiedzieć gdzie przebywa mężczyzna. Pod wskazany adres natychmiast został skierowany patrol, który znajdował się najbliżej. Byli to funkcjonariusze z Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu.

Gdy policjanci przyjechali na miejsce w jednym z pokoi zobaczyli wiszącego mężczyznę, natychmiast go odcięli. Ponieważ człowiek nie dawał żadnych oznak życia policjanci przystąpili do jego resuscytacji, jednocześnie wzywając karetkę pogotowia.

Dzięki skutecznie i profesjonalnie przeprowadzonej akcji reanimacyjnej policjantom po pewnym czasie udało się przywrócić mężczyźnie funkcje życiowe. Dalsze czynności przejęli ratownicy medyczni, którzy przyjechali na miejsce i zabrali 52-latka do szpitala.

Autor: Agnieszka Kołdej/AC

Admin admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe